Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy beszéljük meg a problémák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljük meg a problémákat, ha mindenért ideges lesz?

Figyelt kérdés

Több dolgot is meg szeretnék mondani a páromnak, hogy miért titkolózik előttem és azt is, hogy zavar, hogy a munka mindennél fontosabb neki és másról már nem is tudunk beszélni meg azt is, hogy úgy érzem részéről kihűlt a kapcsolatunk.

Csak ha belekezdek mindig ideges lesz és veszekedés lesz aztán napokig nem is beszél velem.

20/l


2018. jún. 7. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Add fel.... ez nem normális: dolog, ember, kapcsolat.
2018. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyedben én nem, napokig, soha többé nem beszélnék vele.

Soha nem, szerettem az idegbeteg embereket.

A munkahelyi gondokat, munkahelyen kéne hagyni és nem a páromon levezetni a feszkót.

2018. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tartósan így van, akkor azt gondolom, hogy nem is kell megpróbálni megbeszélni akármit is...
2018. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom is ilyen. Ha van valami bajom ami vele kapcsolatos és szeretném vele megbeszélni akkor rögtön támadásnak veszi, egy percig nem hajlandó a problémáról beszélni hanem a múltbéli sérelmeket hozza fel, rögtön támad. Aztán besértődik és nem szól hozzám, nem lehet hozzérni sem. Két éve vagyunk együtt, belefáradtam abba hogy a problémákat a szőnyeg alá söpri.

Úgy gondolom ez a kapcsoltunk vége, sajnálom a két évet amit vele töltöttem ahelyett hogy olyan emberrel lettem volna aki megoldani akarja a dolgokat és nem elraktározni.


Tanulj az esetemből, az ilyen kapcsolat egyenesen tart a szakítás felé, nem épít hanem rombol.

2018. jún. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni, te döntsd el, hogy kell-e neked ilyen élet ilyen ember mellett.
2018. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Kérdező, nőként mondom, hogy remélem, te pedig nem csücsülsz otthon és eltartanak. Ha igen, akkor hamarosan te is tapasztalni fogod, hogy mennyire nehéz a munkaerő piacon, inkább legyél vele türelmes és támogasd, nyugtasd, szervezz kettőtöknek szabadidős programokat, pikniket, te is főzhetsz neki pár kedvenc ételt, stb.
2018. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
"19/6,7BP" Vele bármit megbeszélhetsz a farkával kapcsolatban.
2018. jún. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért vagy vele?


Miért jó neked elbxni a fiatalságodat egy ilyen tuskóra?

2018. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!