Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna titeket ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket ha kiderülne, hogy az új párotok exbarátnője 15 éve halott és a párotok a mai napig felemlegeti?

Figyelt kérdés

Talán csak én stresszelem túl a dolgot,

de a mai napig beszél róla, olykor régi képeket nézeget stb....

Tabu téma, mert fájdalmas neki róla beszélni, ezt én tiszteletben tartom, csak remélni tudom, hogy minden rendben van a lelkében, már sokszor akartam vele beszélni erről, csak félek felhozni a témát.


2018. jún. 8. 06:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Exről beszélni az én fejembe sosem jelent jót.

De, ha halott az teljesen más.

Apukam első felesége kb 30 éve meghalt mégis még mindig beszél róla, mesél.

Ilyen esetben az élet szakít el egymástól két embert. Szerintem kár rágódnod rajta.

Ha nagyon nagy a gyásza még mindig akkor lehet segítség kell neki.

2018. jún. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha élne zavarna. De mivel sajnos nem él így egyáltalán nem zavarna.

Ezt feldolgozni nagyon nehéz lehet.

Őket nem a kihűlt kapcsolat választotta szét hanem az élet,egy tragédia.

Én csendben meghallgatnám.

Vannak olyan szerelmek amiket nem lehet elfelejteni.

Nem hiszem ez az a helyzet lenne, amikor zavarnia kellene.

2018. jún. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem amiatt zavar, hogy féltékeny vagyok vagy ilyesmi. Hanem azért, hogy esetleg emiatt rosszul érzi magát mentálisan, szorong, nem lépett még túl, nem önmaga, mert rengetegszer pl rémálmai vannak l, kiabál éjszaka vagy egyáltalán nem tud elaludni.
2018. jún. 8. 07:14
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
Zavarna,ennyi idő alatt túl kellett volna már lépnie.Túldimenzionálják ilyenkor azt a kapcsolatot,mintha törvényszerűen életük végéig tartott volna.Ha meg együtt vagyok mással,tiszteletben tartom a kapcsolatot,nem fogok előtte képeket nézegetni,stb.
2018. jún. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen zavarna. 15 év az nagyon sok idő. Akár milyen nagy szerelem volt, mindegy halál, szakítás vetett véget, már rég túl kellett volna lépnie. Benne ragadt a gyászba, ami kihat jelen életére és rád is. Ennek árnyéka rajta van a kapcsolatotokon. Ami nem jó.
2018. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos ebben a helyzetben vagyok, nem 15 éve, 3 hete ment el a párim, akivel imádtuk egymást. Nem egy embertől hallottam, hogy ha egy nagy szerelem igy ér véget azt a maradó fél soha nem fogja tudni feldolgozni és bizony nem lesz olyan nap hogy ne gondoljon rá. Vki ugyan újra férjhez megy/társat talál, de a szívében akkor is az lesz az első aki elment...és a képe is kint lesz. Nekem is mindig kint lesz a képe, az emlékek, mert kell a lelkemnek, igaz nekem biztosan nem lesz más már az életemben mert utána nem lwhet senki.....nem könnyű Neked tudom, ezt csak az értheti aki benne van :-(
2018. jún. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem egészséges dolog, te meg ne fél beszélni erről.

Egy párkapcsolatban nem lehet tabu téma.

2018. jún. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon nehéz téma, tulajdonképpen minden előttem szólónak igazat tudok adni, még ha nem is egyöntetűek a vélemények. Szerintem ugyanazt érezném, amit te, elsősorban miatta aggódnék, mert amiket írsz, egyáltalán nem arról árulkodnak, hogy teljesen rendben lenne mentálisan. Én mindenképpen arra próbálnám ösztönözni, hogy mondjon ki mindent, ami nyomja a lelkét, abban a formában, ahogyan kikívánkozik, ne féljen, nem jelent terhet nekem. Persze valószínűleg ebben az esetben nem fogjátok tudni kikerülni a komolyabb, szakmai segítséget.

Az a baj, hogy az ilyesmi valóban azzal jár, hogy a még élő fél idealizálja az egykori, elmúlt kapcsolatát, és nem tudatosan, de elzárkózik még annak a lehetőségétől is, hogy valaki mást ugyanannyira megszeressen.

2018. jún. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Engem zavarna. Egyrészt, hogy rosszul érzi magát, mert ennyi idő után orvosi segítség kéne neki, és már rég orvoshoz kellett volna fordulnia, ebben segíteném.

De az is nagyon zavarna, hogy nem lépett tovább. Úgy érezném, hogy csak azért van velem, mert azzal, aki elment, nem tud, nem pedig azért, mert mindenképp velem akar. Nincs ló, a szamár is jó helyzetnek érezném. Nem tehetne róla, de nekem ez így nem menne.

2018. jún. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, a gyászt mindenki másképp dolgozza fel, főleg, ha az ember párjáról van szó, akivel tervezett. Anyukámnak egy gyerekkori barátnője öngyilkos lett, és ha anyukámnak eszébe jut, még mindig megviseli a dolog, pedig több, mint 30 éve történt.
2018. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!