Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánom a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a párom? Mit tegyek, hogy újra vágyjak rá?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 hónapban nem kívánom abszolút, hogy szeretkezzünk a párommal. Külsőre nem változott, nagyon-nagyon-nagyon bejön, imádom nézni, tapizni, simogatni, masszírozni, ölelgetni, és hát persze nagyon szeretem is őt, szóval nem undorodok tőle, mint ahogy néhány hasonló kérdésnél már olvastam, egyszerűen csak magát a szexet nem kívánom vele egyáltalán. Pedig előtte nagyon jó volt a szexuális életünk, nagyon élveztem, nem tudok semmilyen traumáról ami történt volna azóta, problémáink úgy általában az életben persze voltak az utóbbi időkben, de nem olyan megoldhatatlanok, és semmiképp nem nagyobbak vagy komolyabbak, mint ezelőtt, mikor semmi hatással nem volt az ilyesmi rám ezen a téren. Egymással nincs konfliktusunk. Fogamzásgátlót szedek, de már ~3 éve, és eddig nem tapasztaltam miatta hasonlót se.

Mi lehet a baj? Vele már beszéltem erről, de tanácstalanok vagyunk. :( A párom próbált többféleképpen beindítani, de nem igazán járt sikerrel sehogy, egyszerűen unalmasnak és felesleges időpazarlásnak érzem a szexet, pedig nem sokkal ezelőtt még imádtam, és akár napi többször is kívántam. :(

Valakinek van ötlete, hogy mi okozhatja ezt?

Mit tehetnék, mit tehetnénk, hogy újra vágyjak rá?

24N

(Párom 25F)


2018. jún. 8. 10:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Ez bukó.
2018. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Fogamzásgátlót abbahagyni. Nekem úgy kinyírta a libidómat, hogy nem kívántam a szexet, semmit nem éreztem közben, nem is nedvesedtem. Borzalmas volt.
2018. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
Ha abba nem is hagyod a tablettát, váltani mindenképp érdemes. Köv. nőgyógyaszati vizsgálatkor jelezd, hogy mi a problémád, az orvosod fog új tabit ajánlani.
2018. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Férfiként válaszolok: én is a fogamzásgátlóra gyanakszom. A párommal mi is átéltünk hasonló helyzetet. Amikor nem szedett gyógyszert, akkor hihetetlenül megugrott a libidója....
2018. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Aki azt tanácsolja hogy tegye le a fogamzásgátlót, mire gondol? Hogy egyáltalán ne szedjen semmit? De azt hogy akkor? Nem véletlenül szed. Mit használjon helyette?
2018. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Nőknél ezt fogamzásátló is okozhatja, és hormonális eltérések is. Pcos, pajzsmirigy...stb.
2018. jún. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem a párodat nem kívánod akkor, hanem en bloc a sex-et. Nőgyógyász, endokrinológiai vizsgálat. Egy egyszerű vérvétel.
2018. jún. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

De ha 3 évig semmi hatással nem volt rám a gyógyszer, akkor most hogyan?

És valóban nem véletlenül használom, a gumi durván fájdalmat okoz (a latexmentes is), spirálom nem nagyon lehet mert még nem szültem, meg egyébként se igazán akarok családon belüli rossz tapasztalatok miatt, ezeken meg a hormonális gyógyszeren kívül meg nem igazán van más megbízható módszer, csak ilyen "ha nem akarsz gyereket, de végülis nem nagy baj, ha mégis becsúszik" kaliberűek...

A tabiváltással meg az a gond, hogy nem tabit használok, hanem nuvaringet. Sajnos elég rossz a gyomrom, gyakran van spontán hasmenésem, meg relatíve gyakran hányok.. most ez hülyén hangozhat, de pl simán kihányok mindent, ha félrenyelek valamit. Így nem igazán éri meg tablettát szednem, külön kértem a nődokit, hogy olyasmit adjon, ami nem szájon át alkalmazandó. Ezelőtt a tapaszt használtam (már nem emlékszem a pontos nevére), de azzal elég sok baj volt, többek között 0 libidó, így pár hónap után váltottam, és ezzel semmi gond nem volt. Mást meg nem ismerek ezen a kettőn kívül, ami nem tabletta.

Ilyen létezik egyáltalán, hogy több év után gondol egyet, és beüt a libidócsökkentő mellékhatás?


#7

"Nem a párodat nem kívánod akkor, hanem en bloc a sex-et."

A kettő számomra egy és ugyanaz. :D

2018. jún. 8. 11:25
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is több év után ütött be. Sőt, amíg szedtem 2-3 havonta nőgyógyászati és húgyúti fertőzéseim voltak.
2018. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most miért kellett lepontozni b*$zdmeg, csak kérdést tettem fel.... lol
2018. jún. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!