Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire megbocsátható, hogy ha megmondom a páromnak, hogy amire készül, az nekem rosszul fog esni ennek ellenére mégis simán megteszi, holott lemondhatná?

Figyelt kérdés

Nem megcsalás kategória.


Lemondhatta volna a dolgot, de nem tette meg, viszont előre szóltam neki, hogy ne csinálja, legyen inkább velem, különben megbánt. Ennek tudatában tette meg.



2018. jún. 8. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha megerősítést vársz, akkor megerősíthetem, hogy nem hiszem, hogy változni fog a helyzet. Volt hasonló személyiségű párom, akivel nem lehetett megbeszélni jóformán semmit, nem hiába ex. Egyeseknek egyszerűen nem fontosak ezek a dolgok, emiatt nem haragban kell elválni, csupán megérteni, hogy teljesen mások az igényeitek egy kapcsolatban. Ha nem is akarsz szakítani, előbb-utóbb el fogsz érni arra a pontra, hogy nem bírod már. A kommunikáció és a figyelem hiánya felőröl szép lassan. Kérdés, hogy mennyit akarsz szenvedni. Még hónapokat, éveket mellette, vagy meghozol egy döntést, ami fájó lesz, de mindenképp boldogabb hosszú távon.
2018. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
10. Hát ez nagyon rosszul esett... Le lehet írni a véleményed normálisan is, ahogy én is tettem... A többieknek köszönöm.
2018. jún. 8. 14:14
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha nem tudjátok megbeszélni és nem tudtok kompromisszumot kötni, akkor nincs értelme a kapcsolatnak, de azért köszi, hogy csak belinkelted azt a másik kérdést, mert ebből azért nem lehetett tudni, hogy ja, arról van szó, meg nem is láthatta mindenki azt is, meg ezt is.


Nem mondom, hogy ő rossz ember, meg hogy nem képes kapcsolatra, mert más típusú nővel működhet, veled ezek szerint meg nem, tehát itt ti nem passzoltok össze, és ezt tudomásul kell venni, és keresni mást, körültekintőbben. Döntsd el, neked mi a fontos, milyen párkapcsolatot akarsz, milyen típusú embert, és az alapján szelektálj. Nem kell az első jöttment karjaiba beleszaladni, és nem baj, ha válogatósnak neveznek, az a cél, hogy hosszú távon legyél boldog valakivel, ahhoz meg az esetek többségében válogatni kell (igen, a férfiaknak is, kedves uraim). Nagyon ritka az, amikor egyből minden klappol, őszintén szólva egy kezemen meg tudom számolni, hány olyan párt ismerek, akiknek az első kapcsolatuk egyből be is jött, és családban, házasságban, gyerekkel is jól működik hosszú évek után, ehhez mázli kell.

2018. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Te mert nem toldod az idoda szomszed sracokkal?
2018. jún. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Te miért nem mész sütögetni?? Nem vagy kíváncsi a haverjaira?
2018. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

Igen hülyeség volt kérdést kiírni, meg úgy alapból nem kommunikálni is bromság, de te tudod.


Mi MEGBESZÉLJÜK, ha problémánk van.

2018. jún. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
bocsánat
2018. jún. 8. 19:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez a kérdésed eléggé értelmetlen lett, mert konkrétumok nélkül eléggé téged helyez negatívba, mint ahogy láthatod is a válaszokból. De olvasva a korábbi kérdésed, azt kell mondjam, hogy haldoklik a kapcsolatotok. Próbáltál vele beszélni erről, de semmi haszna. Nagyon úgy fest, hogy már nem nagyon érdekled. Inkább a haverjaival van, mint veled. Ez elég sokat elárul. És most nem arról van szó, hogy ne tölthetne velük is időt. De ha ennyire háttérbe szorít velük szemben, és hiába jelzed a problémát, nem akarja felvenni, akkor te nem sok mindent tudsz tenni. Vagy vársz a csodára, vagy átgondolod ennek mennyire van így értelme.
2018. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!