Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon össze vagyok törve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon össze vagyok törve. Már egy fél órája csak sírok. Mit csináljak? 22/L

Figyelt kérdés

nehéz vizsga előtt állok, tanulnom kéne de nem megy.

A párom a tudtom nélkül elment az egyik barátnőmmel bulizni az éjjel.. úgy, hogy a lány velem már kb 1 hónapja nem beszélt, nem érdeklődik semmit felőlem..

Kérdeztem a párom, hogy hogy jött az ötlet. Azt mondta, hogy írt neki a barátnőm és “nem mondhatott nemet erre”.

Nagyon kivagyok.. amíg én a nap 16 órájában tanulok, addig ők együtt szórakoznak, mint kiderült kibeszélnek és ki tudja még mit csinálnak. Tudta a párom, hogy rosszul esne ez nekem mégse mondott nemet a barátnőmnek. Teljesen összetörtem


2018. jún. 10. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne törd össze magad, légy erős. Normális férfi ilyet nem csinál, az a minimum hogy megkérdez téged.

Hagyd el minél előbb, a barátnőd meg egy érdekes eset.


21/f

2018. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Koncentrálj a vizsgára, utána dobd ki!

Hadd menjen a barátnőddel szórakozni meg akármit csinálni, amikor csak akar...

2018. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

A "baratnod" nem a baratnod. Egy barat soha nem tenne ilyet. A parod pedig egy farok. Hagyd ott, nem erdemel ez meg teged. Maradj eros es kapaszkodj meg azokba a dolgokba amik megmaradtak. Szulok, mas baratok (akik nem az elobbihez hasonlok). Tul leszel rajta.

18L

2018. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez most piszok nehéz lesz, de zárd ki a magánéleted és koncentrálj a vizsgára! Ha azon túl leszel, ráérsz nyugodtan végiggondolni és lépni!
2018. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Koncentrálj a vizsgáidra. Gondolj arra, hogyha túl leszel rajtuk akkor mennyivel könnyebb lesz.
2018. jún. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

atyaisten.


sajnállak a vizsgád miatt, bár nem tudom, h tudnánk segíteni.

Melyik tárgyból lesz?

A pasidat meg dobd ki, egy szemét.

2018. jún. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsit lenyugodtam
2018. jún. 10. 13:17
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Na ezert nem kell nekem baratno.... Fuj


Szakíts kerdezo, ezek sztem dugtak... 23L

2018. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én már rég kidobtam volna. Megmondtam volna neki húzzon a másik p.ához...
2018. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Hat, ha ilyen ferget ezutan meg a parodnak tartasz, akkor meg is erdemled. Sajat magadat kezelteted ilyen alja modon. Kis onbecsules es meltosag! Ilyen utan alkalmat sem szabad adni hogy egyaltalan hozzad szoljon. Tiltas, torles, halott a szamodra.
2018. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!