Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelitek a kamu profilról jött üzeneteket?

Figyelt kérdés
Ha kaptok egy nyilván valóan kamu Facebook profilról jött üzenetet amiben megcsalással vádolják a párodat mit reagálnátok?
2018. jún. 11. 07:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose volt még ilyen. Valószínűleg attól függne, hogy kapok-e valami bizonyítékot, vagy csak vádaskodást. Az utóbbival nem nagyon foglalkoznék, de azért meglibbenteném páromnak, hogy mit reagál rá, de nem kérném számon. Ha konkrét bizonyítékokat kapok, akkor kicsit más hangnemben és hangulatban folyna a beszélgetés.
2018. jún. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom mit tennék, ilyen még nem fordult elő velem.
2018. jún. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még tinikoromban kaptam ilyen üzenetet, pontosabban képet az akkori barátom egyik "jó akarójától", természetesen tisztáztam is a barátommal. Szóval valószínűleg megmutatnám a páromnak és figyelném a reakcióját meg, hogy mit szól hozzá.
2018. jún. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
általában nem válaszolok az egyértelmű kamu profilokra
2018. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem fordult még elő velem ilyen, de némelyik szoknyavadász megérdemelné, hogy a nők, akiket szédít (és azt hiszik, csak ők vannak a pasinak egyedül), megtudják, hogy van más is mellettük párhuzamosan. Más kérdés, hogy a nők elhinnék-e.

Biztos, hogy van rosszindulatú ilyen üzenet is, aminek nincs alapja, de azért én ismerek olyanokat, akik simán több kapcsolatot tartanak fenn. Egyelőre csak nézem a műsort és várom a csattanót az ilyeneknél.

2018. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megvolt.

Bizonyítékot kértem, erre kaptam egy painttal photoshoppolt messenger üzenet screenshotját.

Röhögtem egyet és tiltottam.

2018. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem kamu profilról, de kaptam ilyen üzenetet. Sajnos igaz volt.

Nem mondtam el, hanem kivártam, amíg bizonyítékot nem szereztem.

2018. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!