Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érez? L

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve fura kapcsolatban vagyok egy férfival több hónapon keresztül egy hajszál választott el attól,hogy összejöjjünk de a körülmények nem megfelelőek,elutasított.3 hónapig nem beszéltünk de heti szinten látjuk egymást és legutóbb részegen csókolóztunk viszont megérintette a nemi szervem,erre eltoltam és bocsánatot kért.Amikor kérdeztem,hogy mit érez nem mondta,hogy szeret de azt sem ,hogy nem viszont össze vissza beszélt és utána megbeszéltük,hogy ez nem történt meg ,majd nagyjából még 3x csókolóztunk utána de már nem fogdosott..volt amikor átölelt ,megsimogatta az arcom viszont másnap írt,hogy tegyünk úgy mintha nem történt volna meg..valószínűleg nem vallja be magának az érzelmeit mert sokszor féltékeny rám ,meg félt stb.De kívülálló szemmel vajon mit érezhet szerintetek?

2018. jún. 11. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Ja, nyilván nem vallja be magának, hogy valójában szerelmes beléd.. Szerintem csak az van, hogy nem érdekled őt eléggé, szórakozik stb., rengetek hasonló oka lehet, de az biztos, hogy semmi komolyat nem érez és valószínű, hogy nem is tervez komolyabban veled. Pár hetes ismeretség után ha bizonytalan az ember az még rendben van, de több mint egy éve vagytok ilyen viszonyban. Szóval azon kívűl, hogy bejössz neki, kedvel téged semmi többet nem érez.
2018. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs az őszinteségért én akkor csinálnám ezt ha kedvelni kedvelnélek ugyan de barátnőnek nem tudlak elképzelni de viszont szexre arra nagyon jó lennél...nyilván ezért nyúlkál alád
2018. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"valószínűleg nem vallja be magának az érzelme"


Mi férfiak nem így működünk!


Két lehetőség van:

1) Részegen kavartatok, ő meg csibészkedni is szeretett volna veled.

2) Kedvel téged, de annyira halálosan nem akar barátnőjének ("lesz ami lesz").

2018. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ur isten, ennyire ne legyel mar naiv. A fura kapcsolatotok annyit jelent, hogy megutod a szintet, ami ahhoz kell, hogy megdugjon valakit, de semmi tobbet ne kepzeljel bele.

Hany evesek vagytok?

A korulmenyek... Ja, meg a sors hoz ossze ujra, egymas szajaban, nem?

2018. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nincs oda érted, csak részegen elveszítette a fejét, kanos lett. Ezért is mondta, hogy felejtsük el, mert nem is akar rágondolni.

Azért utasított el, mielőtt 3 hónapig nem beszéltetek, mert nem kellesz neki.

Azért nem mondta hogy szeret, mert nem szeret, csak nem akart téged megbántani, így nem mondta az arcodba hogy nem érdekled.

2018. jún. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz kiegészítve azzal h lehet akár hétas is csak kell neki egy kis kaland..
2018. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hétas = házas
2018. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!