Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki szeret, érez irántam, de nem keres, sőt tilt bizonyos csatornán, csak mert soknak érezte a közeledésem?

Figyelt kérdés
Egy jó ideig volt jó kapcsolatunk a hölggyel. Minden remekül működött.. szerette volna a kapcsolatot velem. Miután én közeledtem,ő elfordult... gondokra hivatkozva,meg hogy sok voltam neki...Kb 2 hete nem keres már... de utóbbi beszélgetésünkkor még azt mondta ugyan azt érzi amit... a kérdésemre hogy mi legyen,lépjek tovább,határozottan nemet mondott... azt mondta majd keres... nem értem. Azóta sem keres.
2017. dec. 5. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a helyzetben élném tovább az,életem,majd ha mégis keres,akkor megbeszélném vele a történteket s annak függvényében eldönteném,hogy lesz-e valami,vagy sem.
2017. dec. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem semmi... Mégis meddigvárj rá?

Te ismered.. De lehet ilyeen indirekt leépítő duma is. De kegyetlen módszer..

"Ilyen tudd hogy értsd helyzet."


f

2017. dec. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha valakinek nagyon tetszel és tényleg akar tőled valamit, annak nincs olyan, hogy "sok vagy".
2017. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
felrázó gondolatokat írtatok. jogos... halott ügy úgy tűnik...
2017. dec. 5. 20:31
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Az van,hogy le..rja a fejedet.Minden más csak duma.
2017. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajna ez elég lerázós :/ én nem várnék rá.

Amelyik férfi tetszett azok sosem voltak túl sokak számomra.

Amelyiket túl soknak éreztem azokkal nem is akartam kapcsolatot.

2017. dec. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
értem... akkor jobb ha elfogadom a dolgot úgy hogy ennyi volt...
2017. dec. 5. 21:08
 8/12 anonim ***** válasza:

Nő vagyok. Volt olyan pasi anno, aki azt mondta majd keres és majd beszélünk.

Hát eltelt azóta 4-5 év és azóta sem keresett.

Nyilván nem szomorkodok senki után, élni kell az életed és elengedni az ilyeneket.

Ne fuss olyan busz után, ami nem vesz fel.

Akinek fontos vagy, az igenis keres és érezteti veled.

A nőtől nem volt valami szép, hogy függőben hagyott, azt mondta ne lépj tovább, de azért leszar magasról..

Szerintem ne nagyon foglalkozz ezzel a témával, próbáld lezárni és magaddal foglalkozni.

Aki szeret és fontos vagy neki, az nem hoz ilyen helyzetbe, nem tart bizonytalanságban.

Én is a saját káromon tanultam meg..

Btw volt aki hónapokra eltűnt és akkor keresett meg, amikor lett párom és megtudta. Hát így járt, nem akkor kellett volna tepernie, hanem akkor, amikor lett volna rá esélye.

2017. dec. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki szeret, számítasz neki, fontos vagy neki, annak nem vagy sok, nem tilt le.

Ennyi.

2017. dec. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem.

Azért tilt le kérlek, mert NEM szeret és zaklatod.

2017. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!