Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy jól alakuló kapcsolatom,nagyon rendes,megértő,türelmes,szinte már zavaróan nyugodt a barátom. Bármit megtenne,nagyon szerelmes. Én is szeretek vele lenni,de nem érzem azt a nagy szerelmet amit Ő. Gondoltam,hogy majd szépen összecsiszolódunk,régen volt már kapcsolatom,majd hozzászokok. Ez egészen addig így is volt,amíg meg nem jelent az előző udvarlóm,akinek eddig barátnője volt,viszont majdnem ott hagyta értem. Most viszont tényleg összevesztek és nincs senkije. Egyenlőre nem mondtam neki semmi bíztatót,csak barátilag beszélgetünk. Nem szeretném a mostani barátomat sem megbántani mert nála rendesebb és nagyobb biztonságot nyújtó embert nem ismerek. Az eszem tudja,hogy Ő(a mostani) sosem bántana meg,nála kellene maradjak,de egyszerűen nem tudom kiverni az előzőt sem a fejemből. Vonzódom hozzá és nem tudok ennek mit csinálni,hiába tudom,hogy nem jó választás. Kérlek adjatok tanácsot,ha voltatok hasonló helyzetben. Köszönöm

2018. jún. 11. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Mit tennék a helyedben? Eleve nem nem hoznék létre ilyen gyökér helyzetet.

A sztori a következő: Tartaléknak és lelki támogatónak tök jó volt a normális srác, de úgyis húzod kicsit még az agyát, aztán lekoptatod, hogy a bunkóbb srácot válaszd.

A tanácsom az, hogy minél előbb hagyd békén a normális srácot. Minél tovább húzod az agyát, annál nagyobb fájdalmat fogsz okozni azzal, hogy egy ösztönlény vagy.

2018. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Már a kérdésből látom, hogy igen hamar alá fogsz feküdni az előzőnek. Legalább e legyél patkány és engedd el a mostani szerencsétlent. Bár, úgyse fogod.
2018. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

sajnos az első válaszolónak van igaza szerintem is, bár azért ennyire nem kell kisarkítani hogy bunkó vagy. normális vagy te is, csakhát a szerelem nem akarat kérdése sajnos. az ember hajlamos mindig azokba belezúgni akik nem érdemlik meg, és hanyagolni azt aki mindent megtenne értük. dehát az élet már csak ilyen :)

ha 30 éven aluli lennék az izgi srácot választanám, ha 30on felüli akkor lehet maradnék a nyugibbal.

2018. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Kösz haver,tökre igazad van amúgy,ez kell nekem hogy valaki így kimondja az igazságot,még ha fáj is..akkor mint ösztönlény,hallgassak az ösztöneimre? Vagy próbáljak beilleszkedni a társadalomba,elrejteni állatias vágyaim,és a nagyobb biztonságot nyújtó pasit választani? De végülis ha ösztönlény vagyok,akkor tényleg a biztonságosabb kapcsolatot kellene választanom,nem? Hiszen csak így tudom átörökíteni a genetikám,így maradhat fent a populációm.
2018. jún. 11. 21:44
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Minél előbb szakítasz vele, annál előbb tud elkezdeni keresni egy hozzá jobban illő lányt.
2018. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyébként 20 éves vagyok,nyílván nem szeretnék még házasodni,se gyereket és eddig kapcsolatom sem sok volt. Most kezdődne igazán az életem. Az a bajom hogy nem akarom egyáltalán megbántani a srácot,mert annyira rendes. A másik meg tényleg csak egy futó kaland lenne. Szomorú
2018. jún. 11. 21:48
 7/18 A kérdező kommentje:
Ezaz,hogy Ő nem akar senki mást,annyira ragaszkodik. Fogalmam sincs hogy szeretett belém,mikor én tényleg nagyon passzívan álltam elsőként a dologhoz. Egyébként nyílván nem szándékosan hoztam létre ezt a helyzetet,ha nem ír rám az előző eszbe se jutott volna. De mivel ennyire ösztönlény vagyok,azt nem tudom,hogyan kapcsolhatnám ki az ösztöneim??
2018. jún. 11. 21:50
 8/18 anonim ***** válasza:
hát, ha 20 éves vagy akkor szerintem inkább menj az érzelmeid után. azért ne maradj senkivel ilyen fiatalon mert sajnálod. arra ráérsz majd 30 éves korod után :) most még éld az életed. én legalábbis ezt tenném. otthon kötögetni a nyugis nagypapa mellett ráérsz 50 évesen is :)
2018. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
persze hogy nem akar senki mást, mert szerelmes beléd, dehát ez már csak ilyen. de neked is csak egy életed van, nem lehetsz valakivel azért mert sajnálod. mert ha igen akkor mindjárt énis sírni fogok hogy nem jársz velem :P éld a saját életed, úgy, ahogy neked jó, még fiatal vagy.
2018. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ne legyel hézagkitöltővel aki kb egy lakotárs ectrákkal huságes kutya neked mem pár csak elturod mer épp nincs jobb hagyjuk ezt a majd megszokomot ezeknel a vége félre... legyél azzal ali igazán kell ne szamárral a lo helyett legye el gwre
2018. jún. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!