Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy jól alakuló kapcsolatom,nagyon rendes,megértő,türelmes,szinte már zavaróan nyugodt a barátom. Bármit megtenne,nagyon szerelmes. Én is szeretek vele lenni,de nem érzem azt a nagy szerelmet amit Ő. Gondoltam,hogy majd szépen összecsiszolódunk,régen volt már kapcsolatom,majd hozzászokok. Ez egészen addig így is volt,amíg meg nem jelent az előző udvarlóm,akinek eddig barátnője volt,viszont majdnem ott hagyta értem. Most viszont tényleg összevesztek és nincs senkije. Egyenlőre nem mondtam neki semmi bíztatót,csak barátilag beszélgetünk. Nem szeretném a mostani barátomat sem megbántani mert nála rendesebb és nagyobb biztonságot nyújtó embert nem ismerek. Az eszem tudja,hogy Ő(a mostani) sosem bántana meg,nála kellene maradjak,de egyszerűen nem tudom kiverni az előzőt sem a fejemből. Vonzódom hozzá és nem tudok ennek mit csinálni,hiába tudom,hogy nem jó választás. Kérlek adjatok tanácsot,ha voltatok hasonló helyzetben. Köszönöm

2018. jún. 11. 21:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Amúgy nem érzem magam patkánynak,inkább kétségbeesettnek. Biztosan azt hiszitek,hogy mekkora k@rva lehetek,de elárulom,hogy eddig 2 emberrel feküdtem le. Az,hogy neten beszélgetek valakivel,esetleg összejön egy találkozó,ahol semmi szexuális nem történik,szerintem nem mondható kapcsolatnak sem,szóval nem mondanám magam tapasztaltnak ilyen téren. Ezért is kértem tanácsot
2018. jún. 11. 21:55
 12/18 anonim ***** válasza:
Elküldte legyel gerinces és lépj ki ebbol a kapcsolatbol be játsz más érzéseivel
2018. jún. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%

Most majd mindenki jól lepontoz, de szigorúan a te szemszögödből nézve:


Csald meg a rendes srácot ezzel. Utána meglátod, hogy megérte-e. Ha megérte elhagyod a srácot, ha nem akkor pedig csendben megpróbálod eltemetni a bűntudatot.

2018. jún. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
48%
ne érezd magad patkánynak, nincs veled semmi baj a világon. senki nem születik dalai lámának hogy tartalmazza a feje a világ összes bölcsességét.
2018. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Igen,ez a baj,hogy hiába kedvelem és szeretek vele lenni,nem vagyok szerelmes. A másik sráchoz viszont nagyon vonzódom. Egyébként meg mindkét kapcsolatnak vége lehet,ha ősszel elköltözöm,egyetemre megyek az ország másik végébe,nem várhatom el tőlük hogy rám várjanak,ha ide köti őket az életük.
2018. jún. 11. 22:01
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Miért ösztön lény aki nem akar sajnálatból egy pasival lenni aki kb annyit jelent neki mint a hentes semmit. Egy életünk van, 20 évesen miért kéne a fosban ülnie. Én már rég kitettem volna a sajnált pasit és keresnek olyan pasit párt akivel jo lenni nem csak majd megszokom és azt lesem h mikor jön végre egy jobb h leléphessek a állottvizböl. Biztos sokan maradnának a fosban,sajnálatból mer olyan jo egy pocsolya szintu kapcsolat,na persze.. mondjuk sokan ilyenbe élnek ok szeretik vissza tuszkolni aki épp kilépne egy ilyen boldog fosbol ....
2018. jún. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Odébb tenném a borosüveget.
2018. jún. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egyenlőre csak beszélgetek a másik sráccal,hátha megmaradunk csak barátok. Köszönök minden véleményt,a negatívat is,hiszen abból is lehet tanulni :D
2018. jún. 11. 22:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!