Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért változott meg a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, és éppen az tetszett benne, hogy "harcos", ellenkezik, nem tudom igazán betörni, nem alázkodik meg, és kellően önző, utóbbit úgy értem, hogy nem azt leste miként járhat a kedvemben, csupán önmaga volt, és nekem pont az a lány tetszett és pont úgy ahogy ő mutatta magát, tehát az ő természetes viselkedése volt vonzó számomra.


Most.. mióta együtt vagyunk sajnos megváltozott, hasonló lett mint az eddigi barátnőim voltak. Egyszerűen azt látom rajta, hogy "alámrendeli magát" mintha fontosabb lennék számára mint saját maga.. állandóan a kedvemben akar járni, és ez megőrjít! Mondtam neki, persze ő azt mondja semmi sem változott, de ő szeret és azért ilyen.


Persze-persze nagyon jó.. csak én azt látom, hogy feladja magát, és ezt nem szeretném, nem akarom megváltoztatni, nekem nem egy "bólogatójános" kell, hanem az a lány akit megismertem aki harcolt ellenem..


Tudom, határozott vagyok. Kimondom amit akarok, céljaim vannak, és cselekszem nem csak beszélek, van önbizalmam és egom is, de sosem az a célom, hogy megtörjem azt aki mellettem van viszont valahogy mégis ez lesz a vége..


Miért mindig ugyanaz a lemez? Miért adják fel saját magukat a velem kapcsolatba kerülő nők? Egy nőnek az jelenti a megnyugvást hogy megalázkodik a férfi akarata előtt? Nem értem.. komolyan nem!


Érettebb tapasztaltabb nők válaszát várnám, köszönöm!


2018. jún. 13. 17:44
 1/8 anonim válasza:
Mennyi ideje vagytok egyutt?
2018. jún. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy arról lenne szó, hogy feladja magát.

először szerintem magadba tisztázd, hogy mit akarsz, hogy viselkedjen veled egy nő a kapcsolatban (hisz mint mondtad mindenki ilyen volt mint ő, meghunyászkodik). és ezt beszéld meg vele is. ha meg már ezen túl vagytok, akkor fogadd el hogy ilyen és szeresd így. vagy teremts olyan helyzeteket, ahol tud ellened "küzdeni". tedd te izgalmassá akkor a viszonyotokat :)

2018. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószìnüleg te vagy ilyen hatással a barátnöidre. Mondjuk nem hinném,hogy az lenne a normális kapcsolat,hogy harcoltok egymás ellen. Rádférne egy alapos önvizsgálat.
2018. jún. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nézd, nálam a szerelem nem játszik.

Képtelen vagyok pusztán szeretni!


Élvezni akarom a vele eltöltött pillanatokat, ahhoz viszont olyannak kell lennie mint aki azelőtt volt mielőtt belém gabalyodott volna.

2018. jún. 13. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig ha mindig szinte ugyanaz a forgatókönyv, akkor benned lehet a hiba. Ezen kellene elgondolkoznod. Ok, hogy határozott vagy meg miegymás, de nem viszed túlzásba a dolgot? Nem vagy már túlontúl domináns? Hiába nem az a célod, hogy alárendelődjön a párod, előbb utóbb előhozod belőlük a megfelelési kényszert.

Végezz önvizsgálatot, gondolkodj el magadon, hol tudnál "fonomítani" magadon.

2018. jún. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-

de de de. sajnos vagy nem sajnos, a személyiségem ilyen, és nem kívánok megváltozni.

nem merek? talán.

nem akarok? az már biztos.


mindig is az önbizalomtól duzzadó nőkre "vadásztam" és akikkel kapcsolat lett belőle idővel elvesztek saját maguk lenni mellettem. persze, ilyen értelemben bennem van a "hiba".

azonban most nem erre voltam kíváncsi, hanem arra, hogy miért hajt fejet a nő a férfi akarata előtt? pusztán szerelemből, vagy kényelméből? esetleg más okból?!

2018. jún. 13. 21:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézd, 2 dudás nem fér meg egy csárdában. Ha mindketten egyforma erős akaratúak vagytok, önfejüek, akik semmit sem hajlandóak engedni, akkor az hosszú távon nem fog működni. Egy kapcsolatban fontos a kompromisszum, mert abból nem állhat, hogy folyton "harcoltok". De mivel te arra képtelen vagy, így mivel szerelmesek, és hogy fenntartható legyen a kapcsolat, ők adják be a derekuk.

Ha nem akarsz változni, a te dolgod, de akkor ne csodálkozz, hogy így alakul.

2018. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz hülye. Most komolyan min csodálkozol? Soha semmi nem olyan, mint az elején, sőt mint azelőtt, hogy beléd gabalyodott?? ... Ezt hogy gondoltad kivitelezni? Neked nem való párkapcsolat. Egyszerűen képtelen vagy rá. Keresgélhetsz, de be kéne látnod, hogy a párkapcsolat nem arról szól, amit te szeretnél, hogy legyen. Nem lehet minden nap olyan, mint mielőtt összejöttetekm
2018. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!