Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy erzem, hogy a baratom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem, hogy a baratom, bar szeret, de nem egeszen all keszen egy komoly kapcsolatra. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
A baratom 26, en 27 eves vagyok. 5 honapja jarunk, de tobb, mint 3 eve ismerem. Neki mindig is problema volt az elkotelezodes, a kapcsolatai csak max. par honapig szoktak tartani es mindig o szakit. Azt mondja, hogy vagy megunja a lanyt, vagy ugy erzi, hogy talalna jobbat is. En ugy latom, hogy az elmult 3 evben sokat komolyodott, de meg mindig latom rajta, hogy retteg a komoly kapcsolattol. Amugy azt mondja, hogy szeret es hogy boldog velem, talalkozott a szuleimmel, meg en is az o csaladjaval. Megyunk egyutt nyaralni, kirandulni, szoval a felszinen minden rendben van, csak erzem rajta, hogy neki ez igy tul komoly es ezert sok idot szeretne egyedul tolteni. Ha egyutt vagyunk, az csodalatos, ha nem, akkor meg kb. alig beszelunk. Volt mar valaki ilyen helyzetben? Megeri varni ra? Ha igen, mennyit?

2018. jún. 13. 22:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
27 évesen itt tartani.... meg minek kezdesz kisfiúval? Meg is érdemled!
2018. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
39%
Szerintem te kapcsolatfüggő vagy. Ilyen fiatalon még nem kéne ennyire előre tervezni, de te már gondolom a közös családot meg ilyeneket vizionálsz. Meg manapság férfiként nem éri emg egy lány felé sem elköteleződni, emrt abból csak a szívás van és az átcseszés, szar élet. A mai huszonévesek ezt már tudják, mert megtanulták a szüleik kudarcából, ezért óvatosabbak. Amúgy Te mit tudnál nyújtani neki cserébe ha elköteleződne?
2018. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat nezd, nekem van sajat eletem, diplomam, jo munkam, lakasom... Szoval nem azert kell, hogy eltartson, vagy hogy szivnia kelljen miattam. En szeretem ot. Szeretetet, gondoskodast, nevetest, szexet mindenkeppen tudok nyujtani... Nem hiszem, hogy ez olyan rossz 'uzlet' neki. De amugy igen, kesobb szeretnek hazasodni, es talan gyereket is.
2018. jún. 13. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nehéz megmondani. 5 hónap még nem sok idő. Mindenesetre ha eddig még nem tetted, érdemes lenne beszélgetni vele arról, hogyan gondolkodik a családalapításról. Ha kiderül, például, hogy nem akar gyereket, nincs miről beszélni. Ha afféle "majd meglátjuk" állásponton van, akkor nem biztos, hogy jó ötlet éveket várni rá. Ő féfiként még 30 évesen is simán kitáncolhat a kapcsolatból és találhat másik akár 25 éves lányt, akivel még mindig ráér 5-6 évig gondolkodni, megállapodik-e. Te viszont akkor már 31 leszel, mire onnan nulláról újra felépítesz egy komoly kapcsolatot, ha szerencsés vagy és elsőre találsz, akkor is kb.34 leszel, mire gyerekvállalásra kerül a sor.


Úgyhogy nincs igaza annak aki szerint ráértek. A barátod ráér. Te nem annyira.

2018. jún. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak besztéljetek ki mit vár ettől a kapcsolattól, ez tiszta vizet öntene a pohárba.
2018. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
LÉPJ!
2021. jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veletek azóta?
márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!