Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm lett most vége az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm lett most vége az életemnek?

Figyelt kérdés
Hosszú idő után, hat év után barátnőm lett. Állandóan hív programokra meg hogy találkozzunk de én sokkal jobban szeretek egyedül tévézni és számítógépezni. Na most akkor állandóan találkoznom kell vele most vége a jó kis életemnek, ez tényleg ezzel jár hogy naponta kétnaponta találkozni akar velem? mi lesz így velem te úristen?
2018. jún. 14. 11:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Akkor minek neked a barátnő? Most őszintén, mit gondolsz, miből áll a párkapcsolat, ha nem abból, hogy közösen töltitek az időtöket. Szerintem gyorsan szakítsz vele, neked ott a jobb markod, ő meg hadd találjon olyat, aki vele is akar lenni.
2018. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj, hamarosan szakit majd veled :D
2018. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1. De azért jó hogy van mert nagyon csinos csak max heti egy napot szeretnék vele lenni
2018. jún. 14. 11:12
 4/19 A kérdező kommentje:
2. Nem nagyon hiszem hogy szakítana velem mert eléggé rám tapadt
2018. jún. 14. 11:12
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap után radun, mert rájön, hogyegy gyökér vagy. Csinos lányokat a számítógépen is tudsz nézni, nem való neked barátnő.
2018. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog ábrándulni.
2018. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6. Annak azért nem örülnék mert azért jó hogy van mellettem egy csinos lány csak nekem van egy saját életem amit jobban szeretek így heti egyszer Max kétszer de inkább egyszer belefér
2018. jún. 14. 11:16
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
Én is ki voltam ettől anno, aztán megszoktam, átálltam, végül igényeltem is. Azt nem mondom, hogy az elsőnél végbement az egész folyamat, de idővel azért megtörtént. Bár én viszonylag fiatalon kezdtem és jellemzően folytonos volt.
2018. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
az hogy most rád van tapadva nem jelent semmit. előbb utóbb rádun és elhappolja egy másik fazon. de legalább akkor végre újra nyugodtan gépezhetsz meg tévézhetsz :D
2018. jún. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen barátom, egész nap wowozott, egy hónap után kidobtam. Azóta olyan páeom van, aki magától is elhív és kitalál programokat velem.
2018. jún. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!