Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mégis mi? Miért nem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mi? Miért nem a belső érték a fontos meg ilyenek?

Figyelt kérdés
Szóval a férfiak azt állítják, hogy nekik nem csak a szexre kell a nő. Oke összejönnek és egy idő után ha nem igényli a nő a szexet, vagy mondjuk beteg, vagy bármi más akkor a férfi már rögtön megy máshoz. Még is mi ez ha nem erdekkapcsolat? Manapság a belső értékek már nem számítanak? Ha nincs szex már rögtön szakítani kell\megcsalni a másikat??
2018. jún. 15. 22:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Ez koránt sincs így. Azért mert volt egy rossz tapasztalatod még nem lesz mindenkire igaz.
2018. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
A megcsalások felét a nők csinálják. Ha ilyen általánosító az hozzáállásod az egyik nemmel kapcsolatban, akkor ne lepődj meg, hogy menekülnek tőled szex után.
2018. jún. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Azért tisztelet a kivételnek. Azért mert neked sok rossz tapasztalatod volt nem mindenki ilyen sőt.
2018. jún. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

belső értékek fontosságáról igazából akkor beszélhetünk ha már össze vannak költözve a felek.

mert addig igazából csak jól elvannak,szeretők,de nem egy valódi elkötelezett döntésről beszélünk.

a másik dolog meg,hogy ha nálad a szexmevonás,vagy az ezzel való játszmázást a partnered kiszúrta,ami a részedről egyértelműen egy negatív hatalmi játszma,akkor logikus,hogy nem fogja ezt eltűrni és keres olyat aki azért fekszik le vele mert kívánja,nem pedig azért,hogy manipulálni próbálja vele,ami eleve nem jön össze,mert olyan átlátszó mint az ablak.

és ez esetben eleve milyen belső értékekről is beszélünk?

negatív játszmáztam a pasim ellen,lebuktam és máshoz ment?

naná hogy máshoz ment.

2018. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Tehát ha a nő nem kíván akkor nekem kötelezően cölibátust kell fogadnom.Aha.

Nos ha még arra sem hajlandó,hogy más módon okozzon számomra örömet akkor ne csodálkozzon ha bár szeretem és vele szeretnék lenni,mivel erre nincs lehetőség mással szeretgetem meg magam.

2018. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Egyébként a kérdésből undorító mód süt az a jelenség mintha még az életedben nem kívántad volna férfi közelségét!

Elgondolkodtató jelenség.

2018. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Normális kapcsolatban kell a szex,ha én beteg lennék,mondanám h keressen magának szexre partnert,ennyi, a szex kell,lehet látni a hiánya miatti hárpiákat is sajnos. Ha ő nem ntudna teljesiteni ,én is keresnék erre partnert,de köztünk szeretet tisztelet van,szexelni meg tudunk bárkivel,az csak szükséglet.

35N

2018. jún. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elsarkított ez a kérdés. Azért mert valamiért épp nincs szex, nem lehet, vagy ritkult, még nem rohannak egyből máshoz. Aki mégis, az amúgy is megtette volna.

De ha hosszabb ideje eltart a dolog, az bizony zavaró tud lenni. Ehy párkapcsolathoz hozzá tartozik a szexuális élet. Ha az megszűnik (hangsúlyozom huzamosabb ideig) akkor boritékolható, hogy elhidegülés a vége. És ez mindkét nemre igaz. Itt gyk-n is vegyesen fordulnak elő az erre irányuló kérdések. Tehát ez a nő számára ugyanúgy zavaró lehet.

2018. jún. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Attól függ. Ha azért nincs szex, mert az illető ezzel akar büntetni valamiért, akkor nyilván nem maradok vele.
2018. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem fontos a belső és pont


más meg tegyen amit akar

2018. jún. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!