Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg, hogy tetszem-e a fiúnak?

Figyelt kérdés
A rákérdezést hagyjuk, mert az furcsán jönne ki. Valahogy máshogy megtudhatnám?
2010. jún. 16. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá!:D
2010. jún. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De az hülyén jönne ki! És hogyha ne tetszem neki a barátja azért még maradnék...Valahogy tapogatózni kellene...vagy mi. :)
2010. jún. 16. 18:07
 3/14 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy I'm a sexy bitch!:D
2010. jún. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Komol válaszokat légyszíves! Mert ez nekem is számít!
2010. jún. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
figyu szerintem...ha jó barátok vagytok akkor legyál őszinte;) mondd meg neki hogy neked ő nagyon bejön...esetleg valami jópofán...például ha legutóbb együtt mentetek haza és melletted ült akkor meséldd el neki hogy: képzeldd tegnap hazafelé a buszon egy nagyon aranyos fiú ült mellettem...szerintem teljesen bele zúgtam...vagy valami hasonló...ha őő nem ilyen típus akkor csak egyszerűen mondd meg neki.. a lényeg hogy tudasdd vele és ha kölcsönös akkor ugysem fog hátrálni...ha nem kölcsönös...és nagyon jó barátok vagytok...akkor azok is maradtok:) sok szerencsét;)
2010. jún. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Messenger, skype, yahoo tapogatózás. Hajrá.
2010. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Jó...köszi! Nem vagyunk olyan jó barátok, de én teljesen belezúgtam, és nem tudom, hogy ő mit érez, és ez olyan rossz :S
2010. jún. 16. 18:54
 8/14 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy megdug és terhes leszel.
2010. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Mélyen kivágott felsőben hajolj le előtte... Ha látod, hogy beles, akkor tetszel neki.
2010. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
mennyél el hozzá
2010. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!