Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom minden hétvégén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom minden hétvégén részeg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, mióta új munkahelyre került, minden hétvégén elmegy a barátaival inni, olyankor totál részeg, nem is lehet elérni, reggel esik csak haza. Mit tegyek? Nagyon zavar. Természetesen mondtam már neki is, de csak az ígérgetést kapom meg a kedveskedést utána... 29 éves, én 26 vagyok.
2018. jún. 16. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk ugyanez van. Néha nagyon összeveszek vele, akkor visszavesz belőle egy darabig, aztán szépen lassan megint hetente jár, mert most szülinap van, most vb van, most ez van, most az van, ne akarjam elszakítani a barátaitól stb stb... És ez megy nálunk közel 10 éve, újra és újra. Én is nagyon unom már. Szerintem ezen soha nem fognak változtatni.
2018. jún. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ultimátum: vagy te vagy a pia. Lehet választani. Hogy kerülhet egyáltalán csak gondolati szinten terítékre a családalapítás egy ilyen alakkal? A felelősségvállalás szót valószínűleg kiejteni sem tudná...
2018. jún. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En tuti kidobnam.
2018. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem az ilyesmit, ha nekem egy kapcsolat csak plusz problémákat és stresszt okoz, akkor kilépek belőle. Egy kapcsolatnak nem az lenne a lényege, hogy jól érezd magad benne?
2018. jún. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Válassz engem, én minden nap részeg vagyok.
2018. jún. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 NDSM ***** válasza:
100%
Húzd meg a határokat! Találkozhat a barátaival néha, de nem ihat! Ha nem fogadja el akkor lezárás és tovább lépés az élhető jövő felé!!
2018. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%
5-ös, de marha vagy.
2018. jún. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Èn a helyedben elhagynàm. Màr ha jót akarsz magadnak....később még rosszabb lesz. A piàsok sokszor agresszívvé is vàlnak. Sose lennék együtt egy alkesszel. Olyannal aki gyakran, rendszeresen iszik, és vagy részeges. Szàmomra visszataszító mind a gyakori alkoholfogyasztàs, mind pedig a részegeskedés.
2018. jún. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
az emberek 80%-a minden hétvégén részeg! mi ebben a meglepő?igyál te is!
2018. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, tényleg rosszabb lesz és kutyából nem lesz szalonna. Az én exem kéthetente járt el bulizni, volt, hogy pénzt is kért tőlem, mert nem jött ki a fizetéséből pedig többet keresett mint én. Ja és már együtt is éltünk. Buli után meg jött hozzám hízelegni meg kedveskedni, hogy így meg úgy szeret. Én ezt nem bírtam tovább, úgyhogy szakítottam. Döntsd el hogy neked ez így belefér-e vagy sem, mert nem fog megváltozni az tuti.


28/N

2018. jún. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!