Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan kapta a pofont? Bolond, vagy tényleg ennyire sértő, hogy elutasítottam? Ugye a páromat nem bolondítja meg?

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve, egész éjjel nem aludtam semmit. Kiírom magamból a történetet, mielőtt megőrülök.


A legfontosabb információk: Gimnáziumi évek alatt 3 emberrel szexeltem. Szerelmes voltam egy srácba, de az osztálykiránduláson összejött mással, én meg bánatomban lefeküdtem egy osztálytársammal, majd egy hétre rá egy évfolyamtársammal is, mert szörnyen rossz volt az osztálytársammal, és kíváncsi voltam, hogy mással milyen. Ekkor voltam 16 éves.

Utána, érettségi évében lefeküdtem egy eggyel alattunk járó sráccal úgy 3x, utána hanyagoltuk egymást.


Egyetemen lett egy komoly barátom szinte azonnal, vele 3 évig voltam együtt. A szakításunk után fél évvel jött a mostani párom, akivel 6 éve együtt vagyunk és el is jegyzett.


A probléma az, hogy elmentem a napokban 10 éves osztálytalálkozóra. Utána a volt osztály fele elment egy beülős helyre, én is köztük voltam. Egyik volt osztálytársam elkezdett nyomulni rám, de én egyből nemet mondtam, de csak folytatta, végül még fogdosott is, mire rákiabáltam, hogy vőlegényem van, és ettől függetlenül is undorító, amit csinál, a hideg ráz, hagyjon békén.

Erre a lábam elé köpött, rbancnak nevezett, és azzal jött, hogy mindenki tudja, milyen vagyok, kutyából soha nem lesz szalonna, mit játszom a vőlegényesdit. Erre megpofoztam teljes erőből. Vissza akart ütni de védekeztem, majd odébb is szaladtam és mások megvédtek.

Már ez kifárasztott lelkileg, de a java csak most jön.

Elkezdett fb-on írogatni a páromnak, hogy tudja-e egyáltalán, hogy kit vesz el. Részletes leírást adott, hogy hogyan dgtak, szpattak azon a kiránduláson, de írt egy olyat is, hogy egy egyetemi évfolyamtársam neki most kollégája, és azt mondta neki, hogy minimum 20 emberről tud, aki átment rajtam, és én voltam az egyetemen a mindenki kis közös puncija. Ez utóbbi nem igaz, az egyetem alatt csak az első párom volt, majd a mostani párom, csak az a gimis 3 kalandom van, tehát a vőlegényemmel együtt 5 férfival voltam.

Ez most este történt, és a párom köszönés nélkül eltűnt fb-ról (külföldön van most, azért nincs velem). Lehet, hogy csak bealudt, de ilyenkor mindig a legrosszabbra gondol az ember.

Ugye esélytelen, hogy befolyásolja a kapcsolatunkat egy ilyen helyzet? Nagyon őszinte kapcsolatunk van...

Miért ilyen a srác? Tényleg van ennyire önérzetes ember, vagy beteg? Mit tegyek ellene? Hogyan állítsam le?

Könyörgöm, segítsetek!!!

Annyira kétségbe vagyok esve, hogy már az sem érdekel, ha valaki rám ismer itt...


2018. jún. 21. 06:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%

Jaj... ilyen velem is volt.

Nemet mondtam a párom mellett egy srácnak erre elkezdte felépíteni a kis bosszú történetét. Mire a páromhoz elért a sztori már végig keféltem a fél várost a párom előtt. Meg persze utána a másik felét. :D


Pechjére a párom nagyon jól tudta hogy szűz voltam úgyhogy a töri itt vesztette hitelét.

2018. jún. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%

Ez nagyon durva. A párod munka miatt nem ir, vagy alszik, biztosan hisz neked.

A volt osztalytarsad... passz

2018. jún. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ne mentegetőzz és bizonyítása, mert azzal az ellenkezőjét éred el.


Én lehet feljelenteném becsületsértésért a fickót, kapjon észbe.

2018. jún. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten. Ez egy elmebeteg. Fel akar szedni leköp majd még akár ütni és mindezek után ràír a vőlegényedre? Az enyém kitaposnà. Szerintem a kapcsolatotok nem ezen a szinten van, nyugodj meg biztosan nem lesz ebből közöttetek probléma! Viszont a hülye gyereket leépíteném... Ha màshogy nem feljelenteném, de megtalàlnàm a módjàt, hogy nagyon gyorsan elfelejtse ezt a zaklatàst. Hidd el ez nem normàlis
2018. jún. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 peca1000 ***** válasza:
100%

Te menj fel ennek a hülyegyereknek az oldalára, keresd ki a nőjét, és írd meg neki, hogy miket művelt veled.


Ha nem lesz hatása, akkor a rokonainak, egyèb ismerőseinek

2018. jún. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez az osztálytársad megdugott anno?


Mert általában csak azok szoktak rib&ncozni meg kikelni magukból, akiknek kimaradt a dolog. Valószínűleg ő még mindig szűz 😃 frusztrált nyomoronc

2018. jún. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

A pofon jogos volt.


Ha jó a kapcsolatotok, akkor a vőlegényed sem fog neki hinni. Na de ha még hinne is: őt nem csaltad meg, tehát így mindegy, hogy mennyi sráccal voltál együtt. Az, hogy 16 évesen szerelmi bánatodban hülyeséget csináltál, nem kellene, hogy egy egész életét megbélyegezzen.


Amúgy az a volt osztálytársad nem volt régebben szerelmes beléd? Nem kapott tőled elutasítást? Mert szerintem ez a bosszú.


22/N

2018. jún. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és elutasítás alatt nem a mostanira célzok nyilván, hanem még régebbre, a gimis évekre.
2018. jún. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
wow hát beteg emberek vannak, az biztos. mondd el a párodnak, hogy rádnyomult ez a szerencsétlen és bepukkadt az elutasításon, meg fogja érteni, mi a szitu... nyugi :)
2018. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
74%

Te honnan tudod, hogy írogatott a párodnak, az évfolyamtársad mondta?

Én a helyedben úgy tennék mintha nem tudnám, felhívnám a páromat miután biztosan felkelt, és elmesélném neki, hogy képzeld drágám, az az idióta xy rám nyomult, de én nem hagytam neki, erre nagyon csúnyán kiborult és előhozta azt a régi kis botlásomat, amit azóta ezerszer megbántam, és kerekített mellé egy hatalmas baromságot, mindenki előtt megszégyenített a kitalációival. Olyan kellemetlen volt, azóta is zaklatott vagyok, amiért ilyen helyzetbe hozott.

2018. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!