Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha megaláz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha megaláz egy férfi de mégsem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Randiztam kb. 2 hónapig egy férfivel, szerintem jól megvoltunk. Nagyon kedves volt, figyelmes, segítőkész volt, ebben a rövid időben is a tenyéren hordozott. Egész tervezgetős típus volt, több dologról beszéltünk, hogy milyen programokat szeretnénk csinálni, hova menjünk el. Aztán egyre kevesebbszer keresett, rákérdeztem, hogy mi a baj, velem van e baja de hárított mindig. Stresszes a munkája, a családjában betegség van, de már magam sem tudom ezekből is mi igaz. Mindig elmondta, hogy velem érzi jól magát, kikapcsol, feltöltöm, csak én vagyok neki bla bla valószínűleg ez mind kamu volt

Már pár napja teljesen eltűnt, nem válaszol az üzenetekre pedig online van,1 a telefont nem veszi fel. El sem tudtam képzelni, hogy ez a dolog így fog végződni. Nem tudom mi a baja, nem tudom miért nem képes legalább 1 üzenetet írni, hogy mi a helyzet.

Szörnyen érzem magam, megalázva, hülyének nézve. Miért tesznek így emberek??


2018. jún. 21. 09:44
 1/9 iamaveryniceguy ***** válasza:

2 hónap randizás után én is megunnám a banánt


Szex volt?

2018. jún. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, 1x. Nem féktelenül mondom, hogy csak arra ment mert utána még voltunk randizni vagy volt, hogy lehetett volna, de ő nem jött át.
2018. jún. 21. 09:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem tudod elfelejteni, csak hiszed hogy nem tudod elfelejteni, és tedd is meg, ha rám hallgatsz.
2018. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2honap utan mit nem lehet elfelejteni? Nem is ismered,max a fejedben alakult ki egy keped rola.
2018. jún. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta, kikapcsolódás vagy. Persze, hogy akkor jól érzi magát az ember.

Hány évesek vagytok?

Legegyszerűbb lenne, ha most letiltanád és nem pörögnél tovább rajta, mert úgyis elő fog kerülni, ha olyanja lesz és kezdődik elölről. Ez csak 2 hónap volt, ezen ne izélj.

2018. jún. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én 26 ő 30. Nagyon éretlennek találom ezt a dolgot, de gondolom már egy másik nővel szórakozik. És csodálkozott, hogy az exei miért vannak rá kiakadva stb. Ha így zárt le minden kapcsolatot akkor nem lep meg...
2018. jún. 21. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennek fényében látod, hogy nem éri meg szenvedni miatta.
2018. jún. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogynem tudod elfelejteni. Csak 2 hónapot találkozgattatok, meg sem ismerted igazán, pláne, hogy valamelyest álarcot mutathatott. Gondolj bele, hogy semmit se vesztettél, sőt, jó hogy minél hamarább kiderült ez.

Tiltsd le, aztán lépj tovább.

2018. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valoszinű nős és lebukott.. Lépj tovább..
2018. jún. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!