Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy a barátnőm nem tisztel engem?

Figyelt kérdés
Totál tiszteletlen velem, nagyon elszállt vele a ló. Régen nem volt ilyen, folyton fölém akar kerekedeni valahogy, mintha versenyezne. Nagyon idegesítő már, semmi kedvem hozzá lassan.
2018. jún. 21. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor minek vagy vele?
2018. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És azon elgondolkodtál már hogy ebben Neked mennyi szereped van? Meg azon, hogy mindenkit annyira becsülnek csak meg, mint amennyire ő becsüli saját magát... Amúgy pedig az emberek is folyamatosan fejlődnek, lehet hogy őrossz irányba...
2018. jún. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem egészen értem miért engem kell hibáztatni?! Én szeretem/megbecsülöm/támogatom őt. Talán nem ez lenne a normális? Csak ahhoz normális lány is kéne aki ezt megbecsüli...
2018. jún. 21. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A tiszteletlenség és a "folyton föléd akar kerekedni" között lényegi különbség van. Fejtsd ki kérlek mire gondolsz.
2018. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem illetek össze, akkor hol van értelme a kapcsolatnak?
2018. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha régen nem volt ilyen, akkor valami csak történt. Amennyiben nem veled, akkor vele és talán még sem figyelted eléggé, ha nem tűnt fel, hogy valami megváltoztatja. Beszélj vele erről!

Ha valami nálam nem klappol sajnos én is hajlamos vagyok hasonló viselkedésre, de akkor előbb-utóbb borul a bili, kiveszekedjük magunkat és minden helyre áll.

2018. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kevés az info..
2018. jún. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
Tisztelni erős férfit lehet.
2018. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!