Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem egy nyugdíjas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem egy nyugdíjas kapcsolatban élek. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, a párom 26. Az igaz, hogy minden reggel 4-kor kel, és elhiszem, hogy fáradt. De emiatt folyamatosan az ágyban fetrengünk, kb semmit nem csinálunk. Nagyon unalmas nekem ez az egész, és hiába mondok neki bármit ezzel kapcsolatban, szinte meg sem hallgat. Nem tudom, mit tehetnék.
2018. jún. 21. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakitani és keresni hozzád hasonlot..
2018. jún. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem egyformán hat mindenkire a munka, lehet, hogy fizikailag nem bírja.

Van ismerősöm, aki egész napos víz-gáz-fűtés szerelés, falvésés, gáz/oxigén palackokkal való szaladgálás után még elment gyúrni meló után, majd jött a második munkája, éjszaka kidobó volt egy szórakozóhelyen.

Na én is elmegyek melózni, és hulla vagyok utána.

Lehet, munkát kéne váltani. :(

2018. jún. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el egyedül, ha ő nem jön. Egy idő után vagy veled tart, vagy találsz mást.
2018. jún. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. jún. 21. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én látok magam körül nyugdíjas kapcsolatokat. Tudod milyen az? Miután nagymamiék végeztek az unokázással felcsapják a bőrszerkót, kigurítják a vasszamarat a garázsból és elhúznak egy motoros túrára a hegyekbe. Vagy bepattannak a lakókocsiba és mennek valamerre. Vagy összeülnek a barátaikkal sörözni, vagy túráznak gyalog, biciklivel. Fürdőbe járnak, gyógykúrákon vesznek részt, meg ilyesmi. A te kapcsolatod programok terén egy kalap lapos tehénkaki. A nagy baj, hogy meg se tudod beszélni a barátoddal. Ebből előbb-utóbb szakítás lesz.
2018. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!