Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt töltetek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt töltetek a párotokkal csak úgy kettesben?

Figyelt kérdés
Az a bajom, hogy a párom minden hétvégét telezsúfol munkával, programokkal. Én kísérgetem őt, de nem érzem minőségi időnek, hogy az autóban ülünk, szaladgálunk, üzletelünk stb. Ő szerinte a lényeg, hogy együtt legyünk. Szerintem meg az a jó, amikor tényleg egymásra figyelve töltjük az időt.
2018. jún. 22. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Változó, hétköznap keveset, mert dolgozunk és sportolunk, ott inkább csak az éjszaka marad.


Hétvégén van, hogy dolga van, akkor lefoglalom magam mással (kerti munka főleg, amit szeret csinálni), de egy fél napot biztos szánunk egymásra, beszélgetünk stb.

2018. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap minden másnap egymással alszunk. De az általában tényleg annyi, hogy átbattyogok a kis fogkefémmel hozzá 10 körül, zuhanyzunk, eszünk valamit, aztán éjfél-1 felé szundi, reggel 9-kor meg kelünk, ő melóba, én meg haza (vagy egyetemre).


Hétvégén (szombaton) szoktunk úgy együtt lenni, hogy korábban végez a melóban és akkor vagy aznap estére vagy vasárnapra szervezünk valami különlegesebb programot, vagy akár a haverokkal együtt megyünk valahova.


Ha tud rád figyelni, meg nem érzed úgy, hogy "miért kellek én ide?", akkor szerintem nem gond. Ha viszont úgy vagy vele, hogy ennyi erővel akár otthon is lehetnél, akkor beszéld meg vele. A helyedben viszont örülnék, sajnos a legtöbb pasi nem ilyen, hanem benyomja a "nem érek rá, keress magadnak helyet a naptáramban" üzemmódot, ami sokkal számalmasabb. Ő legalább igyekszik.

2018. jún. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amennyit éjjel alszunk egymás mellett.
2018. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy igazad van, ez így nem minőségi idő. Amennyit kettesben töltünk én és a párom, amióta megvan a kisfiunk, az sajnos egyre kevesebb... De bízom benne, hogy majd pozitív irányba változik.
2018. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hétköznapokon este, ha letettük a gyerekeket, 9-től kb éjfélig még fent szoktunk lenni, beszélgetünk, filmet nézünk, játszunk, szeretkezünk. Hétvégente kettesben ugyanez, de mindig igyekszünk valamilyen családos programot csinálni (állatkert, piknik, erdei séta, bármi). 😊
2018. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!