Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon alacsony a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon alacsony a barátnőm, több mint 20 cm a difi, kérhetem, hogy hordjon gyakrabban magassarkút?

Figyelt kérdés

Nem ilyen holdjáróra gondoltam.. :D csak egy rendes 10cm sarokra kb, azzal már egy kis nyújtózkodással tudna puszit adni, így állandóan le kell hajolnom ha puszit akar ami nem baj, csak ő elég gyakran akar puszit, és örülnék ha nem kellene előtte mindig mondania, hogy "puszi"


persze ha ez a magassarkúzás fáj akkor nem mondom neki, biztos nem jó egész nap lábujjhegyen vagy azért nem olyan gáz?


lehet nem nagy probléma de komoly a kérdésem!


2018. jún. 24. 14:37
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

10,

Úgy látom tényleg nem érted miért írtam ki a kérdést.


Beszélhetsz önismeretről, mert jó dolog. Nem kell hazugságot kiáltani, hiszen nem vagyok hazug. Elnézést kell kérned, várom.

Illő lenne értelmezned a kérdést, nem pedig egy általad vélt ostoba gondolathoz ragaszkodni. Ugyanis az elfogadás teljesen mást jelent, vegyél vissza az egodból, ez nem személy elleni támadás.

2018. jún. 24. 15:17
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Kukkants be a cipős szekrényébe, hogy milyen cipői vannak. Ha csak laposak, elég gáz lenne kérni tőle, hogy fizessen azért, hogy egész nap a sírás kerülgesse a fájdalomtól.


Másrészt a szüleim közt 33 centi különbség van, és megoldották. Anyum max. 3-4 centis cipőket hord.

2018. jún. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát tőlem aztán kérhetné akárki, tuti nem hordanék magassarkút. 156 centi vagyok, még régen, 18-20 évesen saját magam miatt próbálkoztam ezzel, zavart akkor még az alacsonyságom, de nekem annyira kényelmetlen, hogy nem bírom megszokni, mindig az lett a vége, hogy vissza a laposhoz, mert sírni tudnék. A férjem 180 centi, kibírja, hogy kicsit lehajol, én meg azt, hogy kicsit ágaskodok :D

N30

2018. jún. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
95%
Szivem, rendelj netről magadnak egy akkora magassarkút, ami a te méreted és próbálj menne rendes tempóval az udvaron/házban/futópadon normál sebességgel közlekedni egy hétig. Sok sikert. Szerencsére az én barátom sosem kért ilyet tőlem, hogy neki kicsit kellemesebb legyen megölelni. Gratulálok...gyökér
2018. jún. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
93%

Engem egy pasi se tudna rávenni,hogy magassarkúba legyek. Fél óra elég ahhoz hogy egész nap fájjon a lábam benne. Nem,hogy egész nap abba lenni. Szalagavatót is alig bírtam végig csinálni. Legutóbb esküvőn tanú voltam, de utolsó percekig laposba nyomtam,hogy minél kevesebb időt legyek magasba. Még ha ülök akkor is rendellenes a lábtartásom.


De ha ennyi zavar a méret különbség nem kellett volna vele össze jönni. Én alacsony 165 cm vagyok. 185 cm-es pasik már szóba sem jöhetnek. Nekem lenne kellemetlen.

2018. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Hogy lehet felpontozni azt aki úgy nyilvánul meg, hogy "gyökért" ???

Mikor kérdezek valamit.. ez a reakció, az igen. Mi bajotok van nektek?

2018. jún. 24. 18:31
 17/31 anonim ***** válasza:
2%

Hú, jött egy kérdés, amire a frusztrált nők máris ugorhattak. Bocs, itt nőkről szó sincs, még egy cipőn is kiakadnak. Valami halálos fájdalomnak írnak le egy cipőt, amibe még senki sem halt bele. Próbálnának meg lenyomni egy fél órás intenzív súlyzós edzést... Mindjárt visszasírnák a magassarkút.


Oké, egy értelmes választ is ideírok: Persze, hogy megkérheted. Párkapcsolatban éltek, arra kéred meg, amire csak akarod, maximum nem tetszik neki és nem megy bele.

2018. jún. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
92%

Minek jöttél vele össze IQ-bajnok?


És nyugi, ha már most zavar, előbb-utóbb ki fogod dobni - bár jobb lenne, ha ő ejtene téged, mert ostoba vagy.


És hiába hazudod magadnak, hogy nem zavar - egy francokat nem!

2018. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
94%
17: én már gyereket is szültem, hidd el, nálad sokkal jobban tudom, mi a fájdalom, de magassarkút akkor se vagyok hajlandó hordani, mert napi szinten igenis kvára fáj, és kinyírja a lábamat is hosszabb távon.
2018. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
2%
#19: Anyaoroszlánérvelés? Ne már... Sajnálom szegény gyereket.
2018. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!