Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarhat velem aludni? 3 hónapja ismerkedtünk meg.1,5 hónap elteltével hivatalosan is egy pár lettünk. Minden jól működik köztünk, de legutóbb.

Figyelt kérdés

....amikor felvetettem, hogy nálam aludhatna, ő elutasított. Azt mondta, ez már nem fér bele a kapcsolatunkba.

Emiatt túl estünk az első vitánkon, mert egyszerűen képtelen vagyok ezt megérteni és felfogni épp ésszel, hogy az, akinek fontos vagyok, akinek a párja vagyok, nem akar velem aludni.

Szünetet kért, és emiatt most lehet rombadől minden.

Talán hagynom kellett volna ?

Hibát követtem el azzal, hogy ezt a szemére vetettem ?

Talán fél az érzéseitől, hogy jobban megszeret vagy én őt ?

Mitévő legyek ?

Keressem fel ?

Szomorú vagyok és roppant tanácstalan. :(



2018. jún. 24. 20:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gondolja komolyan veled. Vagy valószínűbb, hogy valamilyen szexuális problémája van, amiről nem akarta még, hogy tudomást szerezz. Egy 35 éves férfinél szerintem 3 hónap nem egy elhamarkodott idő...
2018. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
87%

A részéről szerintem ez kb egy szexkapcsolat. Barátság extrákkal. Annyiban hivatalos, hogy melletted nem kúrogat másokat de egy pár nem vagytok.


Esetleg azt megérteném ha a családoddal élsz és korainak érzi, hogy nálatok lebzseljen. De a megfogalmazása nem erre utal.

2018. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Egyedül élek, saját, külön lakásom van.

Senki és semmi nem zavarna minket.

Tehát ez biztosan nem állhat a problémája hátterében.


Azt hiszem, jobb lesz ha lemondok erről a kapcsolatról.

2018. jún. 24. 21:47
 14/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem írtad le a megismerkedésetek kürölményeit, de erős a gyanúm, hogy az lehet mint amit a 10-es mondott.

Együtt él a barátnőjével/feleségével, téged pedig csak szexuálisan akart és nyújtotta az időt ameddig tudta. Így, hogy a szemére hánytad világossá vállt, hogy hamarosan úgyis lebukna tehát előbb lelécel.

2018. jún. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Elvált legalább 4,5 éve, egy 10 éves házasság volt, melyből egy leány gyermek született. Nincs senkije, ezt holt biztos.
2018. jún. 24. 22:29
 16/19 anonim ***** válasza:
voltál nala, a lakásán?
2018. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen !
2018. jún. 25. 09:20
 18/19 anonim ***** válasza:
valami akkor sem stimmel, ő nem gondolja ezt annyira komolyan mint te, hidd el...
2018. jún. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Most már átlátom.

És mérhetetlenül csalódott vagyok.

2018. jún. 25. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!