Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szünetet kért, azt mondta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szünetet kért, azt mondta gondolkodnia kell, ebben a hétben állapodtunk meg, vajon írni fog, akkor is ha másképp döntött, mint ahogy azt én várnám?!

Figyelt kérdés
Azt hittem reggel írni fog.

2018. jún. 25. 09:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

"Csak próbáltam valakihez kötődni, tartozni."


Olyan emberhez ne akarj mindenáron kötődni, tartozni, aki arra nem képes, hogy a szemedbe nézzen és kimondja, vége, ehelyett szünetet kér.

2018. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
92%

A szünet sosem jelent jót. Még az első barátom találta ki ezt a baromságot, mert hát fiatalok voltunk, tapasztaljunk többet is. Egy hét helyett egy hónapig tartott. Egyszer csak felhívtam, hogy


"hello, nem akarom hogy tovább szünet legyen....ne legyen inkább semmi na szia"


Egy ilyet ne is várj vissza. Keress egy jobbat aki megbecsül (ahogy én is tettem)

2018. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek a többiekkel. A "szünet" már a dzakitás előszobája. Amikor ilyen felmerül, általában az a helyzet, hogy belépett más a képbe, csak még nem tudja, hogy lehet-e belőle valami. Biztosabbra akar menni, és hogy "tisztább" legyen a lelkiismerete, szünetelteti a kapcsolatát, hogy kipróbálja milyen irányba halad az új kiszemelttel. Ha jól, akkor szakit, ha meg nem jön össze, megy vissza a kapcsolatába, hogy "gondolkoztam, és rájöttem veled akarok lenni." Magyarul talonban tart, nehogymár a végén egyedül maradjon, mert milyen már az.

És ha így vissza is megy hozzád, az sz.rt se ér, az első adandó alkalommal ki is fog farolni a kapcsolatból.

Úgyhogy tanuld meg, ha ilyen dolog jön szembe, hogy szünetet kérnek, a képébe kell röhögni, és bárhogy fáj, ott helyben szakítani kell. Több hetes, hónapos huza-vonától és szenvedéstől kíméled meg magad.

Gondolj bele, ez a helyzet is most milyen megalázó. Te otthon tűkön ülve várod, hogy döltött őnagysága. Maradhatsz vahy mehetsz...

Olyanhoz ne akarj tartozni, aki csak ilyen "nincs ló, jó lesz a szamár is" alapon van veled. Számodra semmi jó nem sül ki belőle.

Ne keresd, vedd úgy hogy vége, és lépj tovább. Vagy írd meg neki, hogy gondolkoztál te is, és részedről vége. Pá.

2018. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
57%

Ooo, nálam már három.éve gondolkozik az ex :D


1,5 éve együtt élek a párommal 1000km-re :)

2018. jún. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!