Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfelejtettem a párom névnapjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtettem a párom névnapját, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma van a pasim névnapja és teljesen elfelejtettem, nem készültem semmivel mert nagyon sok a munkám mostanában, magamra sincs időm.

Ráadásul reggel össze is vesztem vele (SMS-ben) mert rendetlenséget hagyott maga után. Amúgy személyesen nem találkozunk mert délutános.

Mit tegyek?


2018. jún. 27. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Mi nem tartunk névnapokat. Szóban felköszöntjük egymást és kész. Max 1 csokit veszünk, ha veszünk, de egyébként nem kerítünk ebből akkora feneket mint te.

Írj neki egy boldog névnapot SMS-t és kész.

2018. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Tehat itt az egesz ested h kitalalj vmi frappansat. Legvegso esetben meg mindig odamehetsz a melohelyere 1 uveg borral amikor vegez.
2018. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
"Dobd ki!"
2018. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Kérj bocsánatot, írj egy névnapi sms-t és szaladj el egy tábla csokiért.
2018. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Na, kész! Elástad magad!

Egyébként hidd el, mi férfiak egyáltalán nem csinálunk ebből akkora válsághelyzetet!

Én pl. a sajátomat is van hogy elfelejtem, a születésnapom sem fontos számomra, hogy most ugráljanak körül, ünnepeljenek stb.

Viszont ha a másiknak mégis eszébe jut a dolog és meg kíván emlékezni rólam, akkor a legjobban örülök egy üveg bornak amit este együtt egy jó, csendes beszélgetés közben fogyasztunk el. Utána meg..... na használd a fantáziád :-)

2018. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Amikor először elfelejtettem a férjem névnapját, akkor nem volt alkalmam elszaladni egy tábla csokiért vagy borért vagy bármiért, így rögtönöztem és orális jellegű ajándékot kapott. Örült neki. Azóta is szereti, ha valamilyen eseményről megfeledkezem.
2018. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Kérj tőle bocsit

adj neki puszit

kapd be a ku.. :)


tuti megbocsájtja :D

2018. jún. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát vettem neki egy tábla csokit amelyiket szereti, de azt mondta nem kell neki...

Reggel meg azt látom, hogy a kollégáitól kapott 3 nagy doboz bonbont....

2018. jún. 28. 10:16
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Hisztis kisfiu.

Dobd ki ha ilyenen kiakad..

2018. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"amelyiket szereti, de azt mondta nem kell neki..."


Ó ezek az olcsó kis játszmák....

2018. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!