Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem szoktatok azon gondolko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem szoktatok azon gondolkodni, hogy a párotok vajon megcsal-e? Hogy lehet ennek a gondolatáról leszokni?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a páromat, és konkrét okot nem is ad rá de rettegek tőle hogy megcsal, és akármibe képes vagyok bele képzelni, hogy ez épp annak a jele.

Az a baj ennek a félelmemnek hangot is adok..


Más is van aki tart ettől?

Hogyan szokjak le róla hogy ne féljek ettől mindig akár teljesen oktalanul?



2018. jún. 27. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Nincs esetleg dolgod?

Munka, háztartás, gyerek? Nekem úgy tűnil, túl sok fölös időd/energiád van.

2018. jún. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek teszik tönkre a kapcsolatokat. Ezekből lesznek a gusztustalan játszmák meg mutogatások.

Az emberi term€szet: ahelyett hogy boldogan meglennének egymás mellett inkább keresik a bajt

2018. jún. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Hasonlóan voltam/vagyok, annyira szeretem a párom és annyira szerencsésnek érzem magam mellette, hogy nagyon sokszor begyűrűzik a fejembe egy ilyen gondolat, hogy ez a klassz pasi hogy marad velem és csak velem és hogy legyek biztos benne, hogy nem csal meg.


Én nem adok neki hangot, mert ment már rá erre kapcsolatom a múltban, tanultam belőle. Te is tanulj belőle. Dolgozz az önértékeléseden (én is azt teszem, mert azok szoktak ilyesmire gondolni, akik nem hiszik el, hogy elég jók a párjukhoz képest és elég jók őt megtartani), foglald el magad, keress az életedben más biztos pontot is a kapcsolatod mellett (munkahelyi sikerek, sport, hobbik), amitől sikereket élhetsz át, ami lefoglal és amitől értékesnek és hatékonynak érzed magad.


És még valami: ha te megteszel mindent, ami tőled telik egy kapcsolatban (lehet veled beszélni minden problémáról, figyelmes vagy a pároddal, nem adsz úgymond táptalajt a megcsalásnak azzal, hogy tabukat és elfojtást generálsz a sok tiltással és sértődéssel), akkor az, ha megcsal a párod, eleve elkerülhetetlen lett volna és eleve nem téged minősít. Nem, ezzel nem azt mondom, hogy kezeld opcióként, hogy lehet, hogy megcsal, csak ne rettegj ennyire tőle. Sosem csaltak még meg, de mindig féltem tőle és mióta lejátszottam magamban, hogy mi lenne, ha és hogy ez a jelenlegi viselkedésem mellett nem engem minősítene, eléggé másképp állok hozzá. Mert van, amikor ez elkerülhetetlen, mert vannak csalfa emberek, de neked ezt el kell fogadnod. És nem azon kattogni, hogy mindenáron megakadályozd azt, ami talán rajtad kívülesik (ha egyszer te hoztad, amit egy jó barátnőnek hoznia kell és tudtok kommunikálni mindenről).


Ne szúrd el. :) Ha van valami konkrét okod, mint egy lány barát, vagy egy furcsa megjegyzés a haverok között más nőkről, vagy bármi apróság, várj vele, ne hozd fel, aludj rá egyet. Szó szerint. Tudom, hogy nehéz, de muszáj magadat arra kondicionálnod, hogy ne kapj minden után egyből. Másnapra, mikor nem leszel az indulat hevében és nem kattogsz konstans az adott pillanaton/személyen, hálás leszel, hogy nem hoztad szóba akkor, egy újabb drámát generálva kettőtök között.


Nyugi és sok boldogságot nektek!:)

2018. jún. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg akar csalni, akkor úgyis megcsal. Teljesen felesleges ezen agyalni és tönkretenni a hétköznapokat. A folyamatos hiszti és gyanusítgatás egy idő után nagyon idegesítő tud lenni. Inkább üljetek le, beszéljétek át 1x a dolgot, hogy miért vagy ennyire féltékeny és miért félsz ennyire. Aztán nyugodj meg és felejtsd el ezt a marhaságot.


Nem írtad, hogy lenne okod gyanakodni, így gyanítom, hogy nincs is.

2018. jún. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Foglald el magad és ne agyalj hüleségeken... ennyi.


Nem, nincs bennem hasonló sem :)

2018. jún. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!