Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi csak egy felé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi csak egy felé tud gondolkodni?

Figyelt kérdés

A párommal ritkán találkozunk, külföldi munkája miatt. De mikor együtt vagyunk, akkor is csak a munkáról beszél, és Velem nem foglalkozik.

Sokszor leültünk megbeszélni, hogy az Én igényeim a törődés, a figyelem, a minőségi idő lenne. Ilyenkor megígéri, jön az igazad van, a szeretlek, de aztán minden marad a régiben. Azt mondja , hogy a férfiak csak egy felé tudnak gondolkodni, és neki most a munka az első. Szeretem Őt, de magányos vagyok, mindig egyedül, nem hallgat meg, nem figyel rám.

Azt mondja neki is fontos a kapcsolatunk, de Én már kezdek belefáradni. Nem tudom mit tegyek


2015. febr. 13. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség.

Persze egy férfi egy dologra tud KONCENTRÁLNI!

pl: nem igazán tud dolgozni és beszélgetni emellett pedig azon gondolkodni hogy mit is csinál majd ha vége.

Szóval ha akarna szerintem tudna rád figyelni...

Nem a gondolkodás megy egy felé hanem a koncentráció:)

2015. febr. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az "egy felé tud gondolkodni" annyira lehet igaz, hogy EGYSZERRE 1 irányba...tehát ha veled van tudna rád hangolódni csak akkor nem tudna a munkára figyelni...
2015. febr. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor vegyem úgy, hogy csak a munka érdekli, Rám nem tud koncentrálni, ( vagy nem akar), kivéve, amig "megrendeli"a finom kaját, meg letudja a sexet.

Értem. Akkor sok esélyem nekem már itt nincs.

2015. febr. 13. 09:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, egy felé. Ez pedig a szex. Ha csak a munkáról beszél, ott nagy baj van. Én lecserélném.
2015. febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A sexel nincs baj. A munka meg egy új vállalkozás. Megértem, hogy sok időt vesz igénybe, és hogy nagyon akarja, hogy menjen.Támogatom, segítem. Csak egy pár óra,"csak rám figyelést" kérnék hetente
2015. febr. 13. 09:13
 6/13 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan szituációkat, amikor muszáj rád figyelnie. Főzz neki egyet, üljetek le vacsizni, menjetek el sétálni akármi. Persze ne megbeszélés alapján, hanem megjön, mondod neki, hogy akkor most elmegyünk sétálni. Nyilván ezt a munkás dolgot nem csak maga miatt, hanem miattad is szeretné, hogy meg tudja neked teremteni a szükséges dolgokat és megalapozza a jövőtöket.
2015. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy az ötlettel, de séta közben is, és vacsi közben is csak a terveiről, meg a következő lépésről tud beszélni. próbálok megértő lenni, segíteni amiben csak tudok, de mit ér az egész ha közben elveszítjük egymást.
2015. febr. 13. 09:34
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyet értek a "6" válaszolóval....sajnos én is pont ilyen tudok lenni a párommal. Ha határidős munkám van amiben nem hibázhatok, akkor csak azon jár az eszem, nehezen tudok leállni agyilag, folyamatosan azon jár az eszem.

Azt jó ötletnek tartom, ha megpróbálod kimozdítani a párodat ebből a számára végtelennek tűnő zónából és valami különlegeset, valami szokatlant csináltok amire Neki is oda kéne figyelnie, hátha ez segít.

Nem Vagy egyszerű helyzetben....ez a tipikusan megszoksz vagy megszöksz szituáció!!! Neked kell döntened...

37F

2015. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És a Te párod, hogy kezeli ezt? Persze tudom, hogy itt Neki is kell akarnia
2015. febr. 13. 09:56
 10/13 anonim ***** válasza:

Volt belőle probléma Nálunk is.....megbeszéltük. Amikor tudom, hogy nagyon oda kell tennem magam, akkor ezt előre bejelentem Neki és ilyenkor keres magának más elfoglaltságot. Az elején még elég sokat balhézott, hogy keressek más munkahelyet, de idővel megértette azt, hogy egyrészt szeretem a munkámat, másrészt ebből élünk olyan szinten, amihez hozzászokott... így lassan elfogadta.

37F

2015. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!