Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom az erőszakos szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom az erőszakos szexet szereti és ezt most mondta el nekem. Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Párom 10 hónap után képes volt elmondani, hogy ő igazábol nem is ezt a lazább szeretkezéseket szereti, és nem is a kicsit vadulos szexet hanem a durva, szadomazo féle szexet...és eddig nem tudta teljesen elengedni magat. Mit csináljak? Akkor ő eddig nem is élvezte velem? Azt mondta, azért nem mondta el mert nem akarta, hogy kárt okozzon a kapcsolatunkban, hisz látta rajtam hogy én kissé visszafogottabb vagyok...szeretem a vadulást, de vannak határok. Szerintetek? Kicsit zavar, hogy meg csak most mondta el.

2018. jún. 29. 00:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
25%
Eddig is élvezte és ha eddig visszafogta magát, akkor logikus, hogy eléggé szeret, mert a kedvedben akar járni. Próbáld ki a vadabb szexet is, fokozatosan. Lehet, hogy befog jönni.
2018. jún. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
40%
Mi mindenben hazudhatott még...
2018. jún. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
12%
Vihar egy kanál vízben...
2018. jún. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Nem vihar egy kanal vizben.

Most meg, a kapcsolat elejen toleralta, hogy te nem vagy vevo a szadomazora, de ha tenyleg neki erre van igenye, akkor kesobb ezt keresni fogja masnal.


Ismerek ilyent, senkivel nem tud hosszabb kapcsolatot tartani, aki nem az o vilagsban el. Illetve a rovid ido alatt is magukat dominanak nevezo holgyekkel randizott.


Ezt nagyon komolyan meg kell beszelnetek, hogy o mit akar, mennyire fontos neki, neked mi fer bele. Utana donteni.

2018. jún. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%

Nem éri meg beadnod a derekadat. Életreszóló trauma lesz, ha neked nem jön be a szadomazó és mégis becsicskulsz a párodnak, hogy ne veszítsd el őt.

El kellett volna mondania korábban, nagyon nem fair, hogy ilyen későn szól. Ezeket a dolgokat a kapcsoalt elején a legjobb tisztázni, mert, hogyha nem vagytok kompatibilisek, akkor nem pazaroljátok egymás idejét.

2018. jún. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
40%

Lassan fokozatosan probald ki

Amikor megvan a hatarpontod akkor allj le.

Trauma akkor er ha a parod nem veszi figyelembe a NEM szot

Ha ugy eroszakos h te nem akarod.

Beszeljetek errol es probaljatok konszenzusra jutni.

O megadja neked a gyenged szerelmezest

Te meg fokozatosan engedsz az o vagyainak.


Minden esetben beszeljetek elotte utana !!!

A BDSM nem eroszak csak masfajta szex !

Az csak akkor mukodik ha mind a ketten benne vagytok!

2018. jún. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
10%

Ezt úgy kell nézni és érteni, hogy a párod számára a kapcsolatotok nyújtotta szexuális újdonság kb. mostanra fújt ki. Ez nem azt jelenti, hogy nem szeret vagy nem kíván, hanem azt, hogy per pillanat az "újdonság" szexuálisan nem nyújt neki annyi izgalmat, mint a saját vágyai.


Egyébként a "durva, szadomazo féle szex" is elég tág fogalom; jó lenne tudni, hogy ez számára mit takar. Ahogy fentebb is írták: beszélni kell róla és az alapján eldönteni, hogy ki hogyan áll a kérdéshez. Ami a lényeg: ha belementek, akkor a szabályokat keményen le kell fektetni (meddig lehet elmenni, biztonsági szó stb.), különben az nem szex lesz, hanem erőszak.


"Kicsit zavar, hogy meg csak most mondta el." - ezzel kellett volna kezdenie? :)

2018. jún. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Szexuális téren egy pár nem közel egyforma igényekkel rendelkezik, Szép lassan az egész kapcsolatot meg szokta ölni.
2018. jún. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
31%
Sok filmet nézett! Hamarosan kiderül hogy rejtett pszichopata.. majd ágya föbe ver..a párod szerintem az 50 első árnyalata című film hatására kamuzik ilyeneket..
2018. jún. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
10%
Hát..az ember nem kezdheti az első randit a szexuális "perverzióival".Meg kell legyen ehhez a bizalom, szerintem párod mostanra látta elérkezettnek az időt.Az is igaz lehet, amit egy előttem szóló írt, a kapcsolat kezdetén még az újdonság varázsa elég lehetett.Azért azt nem írtad, hogy ő a férfi vagy a nő? Szadista vagy mazochista inkább? Mert ha szadista, és ráadásul férfi, ez még el is fajulhat...
2018. jún. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!