Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a barátom nem szereti, ha sminkelek vagy szoknyát veszek fel?

Figyelt kérdés

Ezzel önmagában semmi probléma nincsen, örülök, ha tetszik neki a természetes külsőm, viszont nekem meg jól esik időnként "megcsinálni" magamat, mert önbizalmat ad, jól érzem magamat tőle.

Ő azt hiszi, az a célom, hogy megbámuljanak a pasik, pedig egyáltalán nem. Egyszerűen csak szeretem csinosnak és ápoltnak érezni magamat.

Nincsenek ribis ruháim, és nem terveztem megcsalni sem őt soha, mégis attól tart, hogy ilyen leszek. Meg sokszor nincs is kedvem készülődni, nem vagyok az a cicababa típus egyáltalán.


Hogyan lehetne enyhíteni az önbizalomhiányán? Mert szerintem az okozza ezt a dolgot nála.


22N


2018. márc. 25. 19:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%

A következő kérése az lesz, hogy rakd meg hátulról?

Viselj amit szeretnél, az isten szerelmére, 22 éves vagy.

2018. márc. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Ha neked jo az ilyen kisajátitás akkor alázatosan kövesd az utasitásait. Ha nem akkor meg hajtsd el!
2018. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ott hagyod, vagy ő hagy ott téged, esetleg, jókat veszekedtek a dolgon.Francnak kell olyannal össze jönni, akivel nem jön ki az ember.
2018. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
16%
Miből gondolod, hogy egy sminktől csinosabb leszel?
2018. márc. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
4: Pl. ha fáradtan kelek, nagyon sápadt vagyok, karikás a szemem, stb.
2018. márc. 25. 19:50
 6/27 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csinàlnék pl egy vacsoràt amihez költöznék kisminkelném magam ezzel éreztetve, hogy neki akarsz tetszeni, de legalàbbis meg talàlnàm a módjàt, hogy segítsek neki elfogadtatni ezt a dolgot. Vicc hogy itt mindenki hàborog hogy szakítana, hàt persze az a megoldàs egyből. Ugyan már...
2018. márc. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
29%
10-20 év múlva mi lesz veled? Ki sem mersz bújni a takaró alól? 22 évesen, csúnya karikás a szemed:)))) Nem te vagy önbizalom hiányos???
2018. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

6: Köszönöm a választ!


7: Én szépnek tartom az arcomat, csak a bőrhibáimat nem. De amikor nem látszanak, akkor sminkelni sem szoktam egyáltalán.

2018. márc. 25. 20:05
 9/27 anonim ***** válasza:
96%
Mit tennék? Továbbra is sminkelnék és szoknyát húznék, ha úgy tartja kedvem.
2018. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Én is ezt csinálom, de rossz érzés látni, hogy őt zavarja.
2018. márc. 25. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!