Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak vele, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele, ha ilyen "erőszakos"?

Figyelt kérdés

Kicsivel több,mint egy éve vagyunk együtt a barátommal,és eleinte minden jó volt,nem voltam féltékeny,nem volt semmi gond a kapcsolattal. Aztán eléggé zűrös lett minden, rengeteget veszekedtünk és sírtunk, sokszor felmerült a szakítás, és végül 2x tartottunk is egy hetes szünetet. Most is heti szinten veszekszünk, mindig történik valami, amivel képes felhúzni engem. Először próbálom vele megbeszélni nyugodtan, hogy engem mi zavar,de az esetek többségében "a szőnyeg alá söpri a problémát", elintézi az egészet azzal,hogy: "kussolj már, nem vagyok kíváncsi a veszekedésedre, ne unalmaskodj". Persze ezzel engem mégjobban feldühít,hogy nem képes értem semmit sem tenni, és nem tudja azokat a dolgokat teljesíteni, amit én elvárok tőle,és persze folytatódik a vita(sok mindent egyébként elnéztem már, toleráns voltam).

A legdurvább az,hogy 2 hónapja már olyan szinten megy a veszekedés, hogy nekem jön, ellök, szószerint "eldob" a kanapéra, ordibál velem, ilyenkor én meg elkezdek sírni, tovább szid engem a legdurvább szavakkal, lenéz, megaláz.. Ezután persze én mondom,hogy nem birom ezt tovább, ahogy viselkedik velem, szakítok,és hazamegyek. Ilyenkor jön az,hogy lefogja az egész testemet, szorítja a karjaimat, ide-oda ráncigál,csak hogy ne tudjak elmenni stb.. És egyszerűen nem tudok tőle szabadulni, plusz még ilyenkor is szid engem,meg ilyeneket mond,hogy tönkretesz engem.. Végül mikor lenyugszunk (én csak 1 óra sírás múlva),akkor persze megbánja amit mondott, elkezd sírni,hogy nem akar elveszíteni engem,meg hogy nagyon szeret,és egyszerűen nem tudom hova tenni ezt az egészet, és igazából én is nehezen tudok megválni tőle,mert a kapcsolat elején nagyon szerelmes voltam belé, de azóta rengeteget sírtam minden miatt, meg ezek a "veszekedéseink" nagyon eldurvultak,és szerintem rosszabb is lesz.. De élőben nem tudok szakítani pont ez miatt,hogy lefog stb.. Csak azt szeretném, ha megváltozna,és törődne velem többet,és nem lenne ilyen aggresszív, nem szarná le az érzéseimet,és tenne is azért valamit,hogy ne veszekedjek..

Ti mit tennétek a helyemben? 18 évesek vagyunk mind ketten.


2018. máj. 21. 22:20
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
93%

pakolj össze és menj haza amíg nincs otthon... aztán hívd meg egy forgalmas kávézóba, bárba "beszélgetni" és ott elmondod (csak nem megy neked idegenek előtt)

de az én tanácsom röviden

Fuss!!! amíg megteheted..


24/N

2018. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarsz te szakítani egyáltalán. Megvárod ,ég jó elver.
2018. máj. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt tenném. Esetleg egy apával/testvérrel megtámogatva. Nem hiszem, hogy apádnak vagy bátyádnak is neki merne menni.
2018. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok, ugyanazt tenném, amit #1 javasolt.
2018. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenkor a jószívu pasik is sírnak hogy ismét egy barmot válsztottak helyettük
2018. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%
#5 vagy hogy kifogták a hisztikirálynőt / frigid karrierlédit / kinek mit dobott a gép, ahelyett a csaj helyett, aki még azt is eltűri, hogy verik.
2018. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
36%

Előző:sosem gondolnék ilyesmire. Csak általánosítasz.

Akim volt a tenyeremen hordoztam. De ő megunt és lecserélt. Ennyi :)

2018. máj. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem jó ötlet a kávézó sem, kinézem belőle, hogy ott nekem ugrik.. Példa még nem volt rá,de utcán simán elkezd húzni engem, vagy meglök.. De ott meg én nem cirkuszolok tovább inkább.. Az apu/báttyás megoldás sem jó, a barátom erősebb tőlük..
2018. máj. 21. 22:38
 9/28 anonim válasza:
94%
akkor csak lépj le amikor nincs otthon úristen... ez kérdés!?!
2018. máj. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
Vidd magaddal egy két fiu haverod úljenek le addig egy hátsó asztalhoz, vagy apudat, teli kávézóba ha pattog hamar lecsapja a tömeg.
2018. máj. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!