Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítottátok már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítottátok már meg a kapcsolatot, mert a párotok flörtölt?

Figyelt kérdés

De kb minden nővel, válogatás nélkül, akkor is ha mellette vagytok?

Vagy ismertek ilyet egyáltalán?



2018. jún. 29. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dobnak mint a kockát de úgy hogy ne is érkezzen földre !
2018. jún. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet párat. Én már elég nagylány vagyok, hogy tudjam, melyik flört csak játék és melyiket kell komolyabban venni.


Egyik ismerősömnek most épp van barátnője, egyelőre úszik a rózsaszín ködben, de annyira, hogy elkezdett teljesen kibújni önmagából, és igazodni a pasihoz, aki viszont mindig ugyanaz, tehát részéről nincs meg ez az igazodás, flörtölget neten, élőben. Nem tudom, meddig fog tartani, vagy hogyan működhet, egyelőre kb. fél éve vannak együtt, és egyenlőtlen kapcsolatnak látom, de élvezzék, amíg tart, csak a lány nagyot koppanhat, és fájdalmasat, ha egyszer elmúlik a köd.


Én nem tudnék ennyit változni valaki miatt, vagyis lemondani önmagamról, a szeretett, kedvelt dolgaimról csak egy másik ember miatt. Tud ösztönözni egy másik ember a fejlődésben, meg tudnak nekem is újat mutatni, és ha tetszik, miért ne, de olyan nincs, hogy önmagamról megfeledkezzek közben. Az ismerősöm kapcsolatában viszont pontosan ezt látom. Ő meg persze nyugodtan flörtölget, a figyelmet megkapja a barátnőjétől is, meg másoktól is.

2018. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt râ példa,sajnos nem szakítottam meg a kapcsolatot. Baromi nagy hiba volt.
2018. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát az én párom, abszolut azonosul velük.

Ugyanazt eszi amit ők, ugyanazt csinálja amit ők.

Másfél hónapig csak salátát rágcsált, csakis egészséges életmód,se alkohol se cigaretta. Aztán másnap már hoztam magának a sört 7 dobozzal, meg a cigit is.


Ugyanazt kell fözni amit ők esznek stb...


Olyan mintha megbolondult volna.

2018. jún. 29. 12:19
 5/11 A kérdező kommentje:

2-es ,mi a véleményed azok alapján amit leírtam ,szex is volt? Titkos hívásai voltak, mert nagyon dugdosta a telóját egy időben.


Jaa , még ilyen hülyeségeket is csinált, ha új nője volt,

akkor a teloján stilust váltott. Csak sima nyomógombos volt neki, de egyszer csak fellegekben járt nagyon jókedvű lett , és akkor a telóját átállított más háttérképre meg ilyenek.

Igazából csak gondolom az új nőt, mert akkor kifordult magából.

2018. jún. 29. 12:24
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Exem. :D


- nem véletlen ex

- nem véleltlenül voltam én az első komoly kapcsolata

- és nem véletlenül nem talál mást már 3. éve


Az ilyen emberek mellől értelmes nő úgy lelécel, mint a franc.

2018. jún. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok.


29 volt, mikor összejöttünk, aztán meguntam, hogy 2 év elteltével már folyamat a nőket nézi mellettem, de nagyon durván.

Plusz felrekavart a hátam mögött, szexről beszélgetett más nővel, stb.


Nem becsült meg, én meg befejeztem vele. Most 35 éves, kesereg, hogy nincs senkije, de mit vár?

Én ott voltam, szerettem, ő mégis a flörtölgetést választotta. Így járt.

2018. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ügyes vagy, jól tetted!
2018. jún. 29. 16:33
 9/11 anonim ***** válasza:

Fúúú, én is ismerek ilyen srácot!

Tökre odáig voltam érte, de van párja, már évek óta..(Nem léptem felé semmit, magamban tartottam!)


Aztán láttam, hogy a srác konkrétan a barátnője mellett is szinte állandóan más csajokat les, megnéz, direkt flörtöl előtte (??!!). De amikor nincs ott, akkor is folyton más csajokat les meg említ meg.

Pluszban a neten is folyamatosan más nőkre csorgatja a nyálát, meg lájkolgatja boldog boldogtalan nő képét..

De a legszebb, hogy nem csak nézi, hanem más nőkről áradozni is szokott a barátnője előtt is. Meg mögötte is..


Szánalmas, és kibárándító. Azt sem értem mondjuk, hogy a lány hogy képes ezt eltűrni évek óta.. Látom rajta, hogy idegesíti egyébként. Én nem tudtam ezt a viselkedést a mai napig hova tenni, éretlen, suttyó, pöts viselkedés, az ilyennek egyáltalán nem való kapcsolat, ahoyg írta valaki.

2018. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Naah, ez nem srác már, pedig azt gondolja magáról:)

45 éves két nagykorú gyerekkel...

2018. jún. 29. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!