Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm az exemről kérdezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm az exemről kérdezett. Őszinte vagyok vele, nem hazudtam neki. De nem akarom, hogy hasonlítgassa magát az exemhez. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm szűz. Szeretem őt. És ha pl arról kérdez, hogy lefeküd tem-e az exemmel, mikor együtt voltunk, őszinte vagyok vele, de nem hiszem, hogy a tudat, hogy voltam mással, örömet okozna neki. És én nem szeretném bántani azzal, hogy máshoz hasonlítgassa magát. Mit mondanátok neki a helyemben, ha nem feltétlenül szeretnétek (az ő érdekében), hogy az exetekről érdeklődjön?


Én 23/F

Ő 21/L


2018. júl. 1. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Elég szomorú, hogy 21 évesen ilyen kis törékeny lelki világa van, és szíven ütné hogy 23 évesen már nem vagy szűz, és az előző barátnőddel lefeküdtél.

Azért a szoknyáját ugye már nem kell fogni, mikor elmegy pipikélni?

2018. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nem hinném hogy köze van a múltadhoz. De ha már megkérdezte szerintem ne tagadd le!
2018. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte lennék hozzá, hogy csak olyan kérdést tegyen fel, amire a választ is hallani akarja. Amúgy pedig nem a te felelősséged, hogy ő mit kezd az információval és az érzéseivel. A társa vagy, nem az édesapja! Ezzel vigyázz!

Az önbizalmát nem TE adod meg neki! Neki kell kiépítenie saját magában és az önértékelését is helyes vágányon tartania. Nyilván viselkedj udvariasan és kedvesen, de ezentúl nem a te felelősséged, hogy ő ezzel mit kezd! Nem kell megvédened az élettől, a valóságtól, és a szextől sem!

2018. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a részletektől kíméld meg. Ha nagyon kíváncsiskodik állítsd le. Ha te nem adsz neki információkat a hogyanról, akkor nem fogja tudni összehasonlítani magát. Magát a tényt ne titkold el, mert úgyis kiderül és az majd nagyon ciki lesz. Nagyon aranyos vagy, hogy már így előre gondolkodsz, de azért túlfélteni sem kell őt. :)
2018. júl. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!