Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a párotok nem menne be hozzátok a kórházba egy nem fertőző betegségetek alatt, csak mert szerinte ezzel úgysem segít?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul esne és elég nagyot csalódnék benne. Elgondolkoznék azon, hogy egyáltalán szeret-e engem.
2018. júl. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Nem esne jól, mert fordított esetben én biztos bemennék hozzá, ha szeretem. Hál'Istennek ilyen párom még nem volt, akinek egy ilyen alap dolog problémát okozott és ostoba mentségeket keresett volna.
2018. júl. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csalódott lennék. Én biztos bemennék, ha másért nem is, hát azért, hogy ne legyen egyedül a párom...
2018. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Áhh nálunk ez nem így működik.

Ha bárányhimlős volt az egész arca akkor is szét puszilgattam, kenegettem, ápolgattam.

Bármi miatt kerülnék kórházba el sem mozdulna onnan.

Ha ilyet mondana azt borzasztó árulásnak érezném.

2018. júl. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt hiszi ugy sem segit, akkor konkretan ezzel a szar szoveggel meg ront is... mert hogy a tamogatast es a szeretet jelenletet nem erzekelnem az zicher. Elbeszelgetnek vele rolunk es ha igy erzem nincs kozos jovonk, kenytelen lennenk elvalni es kulon folytatni...

Eleve aki ilyen alacsony szinten gondolkodik feltetelezhetoen nincs kozos vilagkepunk, ha megis, ez egyertelmu jel, hogy nem szeret...

2018. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 peca1000 ***** válasza:
100%

Ha meggyógyulsz és kijössz a kórházból, zavard el ezt a parasztot!


Még én is bementem naponta, 2 naponta egy fèl órára, megnézni, hogy mi van az asszonnyal, kell e hozzak be neki valamit ( ruha, kaja,pipere, újság, stb.), illetve hazavittem a szennyest kimosni, stb.


Pedig utálok kórházba menni.

2018. júl. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi/nő NEM szeret téged.
2018. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal lapát.
2018. júl. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Lapát.. Érzéketlen bunkó, mit vársz tőle ezek után?
2018. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kuka. Nagyon bunkó egy ember.


Ha 10 percre beszalad a párom már az is segít. Törődik velem, eltereli a figyelmem a nyomott légkörről, ne adj isten hoz valami ételt amit szeretek.

Igaz én vagyok olyan királylány, hogy ennyit "elvárok" egy sima nátha mellett is, pedig az fertőz is.

2018. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!