Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak lányok válaszoljanak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányok válaszoljanak, ha kérhetem! Van egy nem túl gyakori betegségem. Az arcom bal fele rángatózik (TIC) Nem fertözö, csak esztétikailag hát gáz. Az érdekel szerintetek van e eséjem arra, hogy találjak olyan nöt aki ezt eltudná ugy fogadni?

Figyelt kérdés
A kegyes hazugságokat hagyjátok!
2014. júl. 5. 07:44
1 2
 1/12 Nadiene ***** válasza:
32%
Kizárt.
2014. júl. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
No way!!!
2014. júl. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy találsz!

Lehet, hogy nem fogsz könnyen csajozni, de hosszú távon biztos lesz olyan nő, aki ezt elfogadja!

Senki sem tökéletes! :)

2014. júl. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Nadiene ***** válasza:
90%
Sajnálom. ha lepontozol, a lányok akkor is elsőnek az arcot nézik meg.
2014. júl. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Igazad van 4-es, de ez azt jelenti, hogy soha nem lesz párja?

Végül úgyis a belső tulajdonságok győznek.

2014. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel nem igazán ismerlek, nem tudom megmondani... De állandóan, vagy csak néha? Mert ha csak néha, és egyébként rendben vagy; akkor szerintem nem baj.
2014. júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Ilyen hülye betegségeket....
2014. júl. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben fontos,hogy személyesen ismerjen a lány,hogy mennyire elfogadható ez a rángatózás az arcodon.A nem válaszok ne épitsenek le mert ezt igy itt nem lehet megállapitani.
2014. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
47%
állj kézen hogy a popód legyen fent
2014. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ezt nem úgy kell elképzelni, hogy folyton grimaszol meg ráng, mint egy elmebeteg... utána lehet nézni, létező jelenség, és nem azért van, mert az illető idegbeteg.


kérdező, én lány vagyok és nekem az arcom jobb fele ilyen, eddig még senkit nem zavar, senki sem tette szóvá egyszer sem.

2014. júl. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!