Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hagy mindig otthon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagy mindig otthon a barátom?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk legjobb barátok, én ez idő alatt 4 évig éltem párkapcsolatban, tavaly augusztusban lett vége. Azóta a legjobb fiúbarátom folyamatosan küldi a jelzéseket, már a barátságunk kezdete óta megszokott dolog volt az egymásnál alvás, de a szakítás óta átölel éjszakánként és én is őt.


Sosem feküdtünk le, nem volt csók sem, mindenki azt mondja nekem kéne lépnem, de engem valami nem hagy nyugodni.


A barátságunk már nem a régi, nem megyünk semerre, mindig leültet és elmondja, hogy kivel mit és hol csinált és ez mennyire klassz volt! Nem is emlékszem mikor unatkoztam utoljára mellette, erre a válasz talán a SOHA! Olyanok voltunk mint két elválaszthatatlan testvér, folyamatos rosszalkodás, új sportok kipróbálása, új ismeretségek stb.


Mondtam neki, hogy van pénzem, elutazhatnánk olyat még úgysem csináltunk. Ebből az lett, hogy ami neki volt heti fizetése mind elverte a haverjával egy másik városban, közben megint másokkal lement Balatonra és nekem ezeket a sztorikat mindig meg kell hallgatni, de nagyon lelkesen mondja.


Miért hagy itthon??? Valakinek tipp, hogy ennek az egésznek van-e értelme?


Lassan egy év telt el és én szerelmesnek érzem magam, de ugyanakkor csalódottnak is és nagyon magányosnak, nem tudom hogyan lehetne elejét venni a dolognak.


23/L



2018. júl. 1. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Beszélj már vele, hogy ne a hülye haverjaival lógjon mindig, hanem téged is vigyen erre-arra.

És valahogy jelezd neki, hogy jutalmul szívesen lennél a nője:) Szerintem azonnal lelkes lesz:)

2018. júl. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igazából egy a társaságunk, csak amióta kiszemelt magának, nem igen hívnak sehova...ameddig nem találok a miértjére választ addig nem vagyok képes nyitni semmilyen értelemben
2018. júl. 1. 19:20
 3/5 iamaveryniceguy ***** válasza:
attól hogy törölve lett a kommentem, még életképtelen a kérdező
2018. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
képes vagy visszatérni újból leírni? ez a megnyerően életképtelenség
2018. júl. 1. 19:57
 5/5 iamaveryniceguy ***** válasza:

Szoktam nézni, hogy milyen további hozzászólások érkeztek egy kérdéshez.


Persze lehetne simogatni a buksid, hogy nem a te hibád, hogy nem tudsz tenni semmit, mert életképtelen vagy. Brühühü hisz te csak 23 éves vagy, nem lehet ilyet elvárni tőled. Rossz gonosz világ.

2018. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!