Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt a barátom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom? Én maradjak otthon, de ő nem?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk, már együtt is lakunk. Van amikor mennék vele és a haverjaival bulizni, de ő folyton nyávog, hogy ne menjek, kanbuli, csak rosszul érezném magam, stb. Ilyenkor otthon maradok, filmezek, kockulok, meg ilyenek.

Viszont fordított helyzetben ő szabályosan fel van háborodva, ha neki otthon kellene maradnia. Még ha egyik haverja sem ér éppen rá, inkább bemegy egyedül kocsmázni, csak ne kelljen otthon maradnia. Nem értem, miért csinálja ezt? Miért ekkora tragédia ez neki?

Volt már rá példa, hogy én elmentem a barátnőmmel, ő meg beült egy kocsmába egymaga (annak ellenére, hogy én mondtam, hogy maradjon otthon, mert most én megyek csajbuliba) és állandóan hívogatott, hogy "mikor megyünk már? meddig vagytok még oda?". Mintha ő elvárná, hogy én üljek otthon és várjam haza, mint egy nem tudom mi, de fordított helyzetben neki ez degradálna. Szerintetek?


2014. dec. 27. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Hagyd ott
2014. dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
nem degradálna hanem derogálna :D
2018. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!