Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Megláttam a barátom telefonjába egy képet amit ő fotózott. Nehéz lenne elmondani, hogy pontosan milyen kép, de a lényeg, hogy egy női láb, ahol a fenék a lényeg

2018. júl. 2. 00:42
 1/4 A kérdező kommentje:
És amikor megláttam hirtelen rendesen megszédültem, rám jött a hányinger és hánytam, remegtem
2018. júl. 2. 00:43
 2/4 anonim ***** válasza:

lehet csak egy haverjanak küldte/fotózta.

De ha azt hiszed a barátod egyáltalán nem is gondol más nőre, akkor van egy rossz hírem.

De ez nem baj, ez nem jelenti, hogy megcsal vagy ilyesmi.

Viszont ha ettől elhánytad magad, mit tennél, ha kiderülne, hogy a csaj egy titkos szerető?

2018. júl. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Szembesultel vele, hogy a baratodnak van ilyen preferenciaja. Nem feltetlenul csal meg. Lakkozd a labkormeid, viselj szexi, de kenyelmes cipot.

Ha ez neked tul sok, akkor gondold vegig, isszeilletek-e.

2018. júl. 2. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

"Miért lettem ilyen rosszul?"


Biztos "női láb, ahol a fenék a lényeg"-fóbiád van.

2018. júl. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!