Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a feleségem munka után is a kollégákkal és az ügyfelekkel lóg?

Figyelt kérdés
A feleségem egy multinál dolgozik. Gyakran érkeznek új ügyfelek külföldről és vidéki városokból. Gyakran van, hogy elmegy velük szórakozni, várost nézni, stb. Szerinte muszáj megtennie, nem mondhat nemet, de állítása szerint élvezi is, hogy új embereket ismer meg és élményeket szerez. Én túl gyakorinak tartom ezeket az alkalmakat, ráadásul ezek az emberek szinte kivétel nélkül férfiak. A feleségem egy nagyon csinos nő. Jogos az aggodalmam?

2018. júl. 2. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a gond hogy a feleséged mintha nem is vágyna hazamenni?


Én is multinál dolgozom alig várom hogy hazaérjek....a páromhoz.

2018. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha te is el tudod fogadni, hogy nem te állsz nála az első helyen, akkor normális. Mivel nem tetszik neked, hogy férfiakkal jár szórakozni munka után, nem, nem normális.
2018. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%
Én is dolgoztam hasonló helyen .El kell keserítselek de az házas ,avagy elvileg fix kapcsolatos nők 90 %-a kapható volt mindenre. Nem hiába melóban kikeni -kifeni magát mind, otthon a megunt palijának meg toprongyosban nyomja.
2018. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az asszonyt már más is d..ja. Ez van.
2018. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, azt nem tudom, mennyire normális, de rossz a helyzeted. Amúgy észreveszel rajta valamit, mintha nem érdeklődne irántad? Ilyesmit? Vagy valami szokatlant, hogy nem úgy áll már hozzád, mint aki tényleg szeret, és tényleg tisztel? Mert lehetne ez pl akár egy ilyen kifogás is; pl 10-ből 9 alkalommal tényleg az ügyfeleknek segít, hogy mit hol tudnak megtalálni, és sajnos lehet, hogy a 10.nél picit félre kacsingat, de ne fessük az 9rdögöt a falra. Az aggodalmad jogos, de amúgy lehet, hogyha kérdőre vonnád, akkor meg pont akkor csalna meg. Meg pl nemtom ez belefér -e a munkaköri leírásába; hogy mászkálnia kell az üzletfelekkel. Viszont meg örömet okoz neki. Fú, gőzöm sincs, mit tennék. Meg pl nemtom, van-e okod az aggodalomra; de pl amikor veled lehetne, akkor ha pont mindig ügyfelekkel van, amikor te épp dolgozol, és neki pl mindig az ügyfelek az elsők, hát az akkor pl szívás. Remélem, nem vagy unalmas neki. Meg hogy tényleg csak a munkáját végzi. Ja, hát, most így belegondolok, nagyon úgy fest, hogy te annyira őt nem érdekled. Az üzletfelek lehet, hogy maguktól is tudnának várost nézni. Meg nemtom, ő minden ügyfelet meg akar ismerni, de veled nem foglalkozik. Ha ez így van , akkor szívás, mert attól, hogy vannak ügyfelek, és szeret ismerkedni, nem kéne azért téged se hanyagolnia, mellőznie. Egy-két ügyfelet azért igazán kihagyhatna és rád áldozhatná azt az időt. Majd a kollégái megmutogatják a várost. Engem idegesítene, hogyha a közös időt, időnket teljesen elhanyagolná. Érzed még, hogy szeret? Vagy amúgy amikor te dolgozol, akkor keresi a kibúvókat, hogy ne kelljen otthon lennie? És tényleg ennyi ügyfél van, hogy nem tud némi időt rád szánni? Énszerintem nem olyan gyakran kötögetnek pl szerződéseket. Ha te meg ettől hanyagolva érzed magad, és nincs benne a munkaköri leírásában a kalauzolgatás, akkor az úgy nem helyes, nem fer. Meg lehet pl bármire kifogást találni. Szal aki pl nem akar a párjára időt szánni, az tud rá találni kifogást.
2018. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*Tényleg, csak nincs annyi ügyfél, hogy minden napra jusson egy; a kollégákkal összezárva lenni se jó mindig feltétlenül. Kell egy kicsi idő (kéne), amikor úgy kapcsol ki, hogy nem velük van, nem a munkahelyi közegben; hanem kicsit elszakad tőlük, kiszakad-e közegből. Most így belegondoltam mégjobban, tényleg nem normális szerintem:S
2018. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne szépítsük. Nem szeret otthon.
2018. júl. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mikeXxX ***** válasza:
57%
Pá pá feleség 😖!
2018. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Milyen gyakori ez?

Az én párom is olyan cégnél dolgozik, ahol viszonylag sűrűn jönnek külföldről partnerek, megrendelők, de ők olyankor kompletten, az egész vezetőség elviszi vacsorázni a vendégeket. Igaz, ez kb. kéthavonta egy estét jelent, de volt, hogy ennél ritkábban. Nekem ez még bőven belefér.


38/N

2018. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedjünk, egy dolog, hogy nincs annyi ügyfél, hogy szinte naponta lenne olyan aki nem akar szintén haza érni munka után hisz az ügyfelek is csak emberek akiknek pihenni kell, családjuk van stb. vagyis nem hiszem, hogy minden nap olyan ügyfél jön aki nem kívánkozik este haza. Hacsak nem annyira érdekes az esti "program" ugyebár. Lehet tudják azok az ügyfelek miért nem sietnek soha egyikük sem haza.

A másik dolog, hogy ha tényleg annyi ügyfél lenne akkor egy multinál gondolom nem ő lenne az egyetlen akinek ez lenne a dolga. Már ha az a dolga...mert ugye munka után csinálja, vagyis ledolgozza a napit aztán ugyanennek a multinak még egy műszakot lehajt este mert ugye muszáj az ügyfelekkel foglalkozni. Gondolom a multicég nem az övé, hogy csakis neki kell ezt szinte naponta munka után húzni?

Sajnálom de tuti megcsal. Vagy valakivel vagy mindig mással aki épp ügyfél..Te meg vagy a papucs.

2018. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!