Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az en hibam? Szakitsak vele? Valtozzak?

Figyelt kérdés

Ezt a kerdest mar kitettem egy helyre de nagyon keves valasz jott ra, en meg tokre ketsegbe vagyok esve. Koszonom aki vegig olvassa.

A baratommal kb masfel eve vagyunk egyutt. Egyutt elunk Skociaba plusz edesanyammal. En nekem van egy rossz tulajdonsagom. Igenylem azt hogy foglalkozzanak velem. Az elejen jol megvoltunk, de mostmar ugy erzem nem vagyunk annyira szerelmesek. Egy nap egyszer megpuszil, 1-2 hetente van szex, de semmi csok. Sajnos mivel o dolgozik, haza er es faradtan lefekszik es telefonozik egesz nap. En is keson erek haza sulibol viszont en akkoris szeretnek vele lenni. Nem nagyon er hozzam, ugyerzem ki szeretett belolem. A kerdes es a fontos dolog az amitol teljesen kivagyok hogy szerintem en bele szerettem egy fiuba az iskolamban. Ha meglatom dobog szivem, alig varom, hogy egy kozos orank legyen. Nem tudom mi van velem de szerintem ez nem tisztesseges viszont a baratom meg nem foglalkozik velem. En vagyok a hibas? Talan o? Szakitsak? Probaljam elfelejteni azt a fiut? Nem tudom. A szakitas szamomra nagyon nehez, mert minden vele tortent eloszor es ez nekem fontos. Mit csinaljak?



2018. jún. 28. 12:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem "hiba", az érzelmeidet nem választhatod meg, csak a reakcióidat rájuk.


A leírtak alapján ha van is rossz tulajdonságod(mindenkinek van), de az akkor sem az, hogy igényled az intimitást egy kapcsolatban.


"Mit csináljak?"


Ezt senkinek nincs joga eldönteni helyetted, még ha szeretnéd is, mert nehéznek érzed.


Viszont kérdezhetek tőled valamit.


Egy nem működő kapcsolatban maradni és rabolni a saját és a partner idejét, az melyikőtöknek jó?


Amíg a helyzetben maradsz a félelem fog irányítani, ha elengeded akkor a szeretet.


Ajánlom neked az asszertív kommunikációt.

2018. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Mindenképp üljetek le megbeszélni, ki hogy látja, mit lehet tenni. Ha viszont később sem lesz semmi változás, tanácsos befejezni.
2018. jún. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem talalt mast
2018. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
A baratod csak az ingyen lakhatasert van veled.
2018. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az nem rossz tulajdonság, hogy igényled a figyelmet a párodtól.


A legegyszerűbb és legtisztább megoldás az, hogy őszintén beszéltek ezekről a problémákról és közösen hoztok egy döntést: együtt akartok lenni vagy nem.


A kapcsolatok hamar ki tudnak hűlni ha a két fél nem tartja melegen azt. Mindig fent kell tartani a másik érdeklődését. Ezeket általában első kapcsolat alatt tanulja meg az ember.


Gyanítom ezért is tetszett meg neked az a bizonyos srác az iskolában, mert a párod se tartja melegen a kapcsolatot, azaz nem jár a kedvedben, nem figyel rád.


Tehát a legjobb amit tehetsz, hogy beszélsz vele. Mondd el neki, hogy mire van szükséged. Mondja el ő is, hogy neki mire van. Ha rendbe tudjátok hozni, akkor nem kell aggódnod amiatt, hogy megtetszett az a fiú, mert hamar el is fognak kopni az iránta táplált érzések.

Amennyiben nem tudjátok vagy nem akarjátok helyre hozni, ne félj a szakítástól. Az nem más mint egy újabb lehetőség a boldogságra. Természetesen tudom és elhiszem, hogy az neked nagyon nehéz lépés volna, viszont gondolj arra, hogy nem voltál már boldog. Márpedig a boldogságot mindenki megérdemli! :)

Szurkolok!

2018. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat. Mar volt egy szakitasunk. Haza ment en meg jol ereztem magam, viszont idovel hianyozni kezdett mert folyamatosan konyorgott hogy jojjon vissza. Honapokkal kesobb visssza jott 1-2 hetig minden jo volt aztan megint vissza allt. Sokat beszelunk ezekrol, neha sirok, neha o sertodik meg.
2018. jún. 28. 13:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, de szerintem ennek a kapcsolatnak "lejárt a szavatossági ideje"
2018. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Rossz tulajdonságnak érzed, hogy igényled a partnered törődését? Ez a kapcsolat egy nagy kalap kaki. Dobbants mihamarabb.
2018. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat❤️
2018. jún. 28. 14:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát így már én is azt mondom, hogy fontold meg azt a szakítást. Nem kizárt, hogy kihasználja azt, hogy kint lehet.
2018. jún. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!