Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom allandoan egy konkret lany melles meg fenekes kepeit lajkolja Instagramon, van okom aggodni?

Figyelt kérdés
2018. júl. 2. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Max. annyi, hogy mikor szexeltek őt képzeli oda helyetted. Mást nagyon nem tehet, hisz azt a csajt úgy sem tudná megszerezni magának.
2018. júl. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hat a csaj hozzam kepest egy nulla, testre es arca is, szoval nem ertem:D
2018. júl. 2. 14:30
 3/11 anonim ***** válasza:

De miért lájkolja? Mit vár a lájkoktól?


Őszintén a screenshot-ot jobban megérteném, mint a lájkocskát.

2018. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Rajtad kívül más is gondolja úgy, hogy hozzád képest egy nulla a csaj? Mert a pasid például őt tartja jobbnak. De tényleg nincs miért aggódni, mert 1) úgyse kapna magának fullos nőt 2) ha nem zavar, hogy miközben beléd ürít, őt képzeli oda.
2018. júl. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Jaj ez annyira proli tiszteletlen dolog. Össze se jönnék olyannal, aki ilyen képeket lájkolgat közösségi médián, ha mellettem tenné, akkor meg már nem lenne a barátom.
2018. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
A barátod faragatlan, proli. Ha téged ez nem tölt el aggodalommal arra nem tudok mit mondani.
2018. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Max egy hűtlen farok. Majd kiderül,ha sikerül is összeismerkednie egy ilyen cicababával. Az én férjemnek pl. eszébe sem jutna ez. Még azt is megmondja,ha megnézte valaki se---ggét,mindig hozzátéve,hogy az enyém akkor is jobb :D
2018. júl. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha itt tart szellemileg, akkor szerintem ne nagyon tervezz vele komolyan.
2018. júl. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Tegyél ki te is ilyen képeket magadról.
2018. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
Lepontozás mire fel? Hölgyeim,minden férfi megnéz egy jó sejhajt,egy dekoratív szőke bögyöst,akár beismeri akár nem. Vagy titokban csinálja amikor a nője nem látja. Amelyik nem,az már 70+ vagy homokos. Az enyém legalább megmondja,mert pontosan ennyi,egy odanézés ami után nyugtázza hogy én jobb vagyok úgyis (a 10centis műkörmös maca tuti nem tud káposztát tölteni a karmaival,vagy kapálni a kertben,de még egy "kézimunka" is minimum életveszélyes),és mi ezen nevetünk.Az összes jelszavunk közös,eszében sincs megcsalni :D Nem tudom ezt miért kell lepontozni.
2018. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!