Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak hogy értelmezik magukon a hűséget?

Figyelt kérdés

Mi az ami hűségessé teszi őket?


Ha pl munkába anyagi dolgokba vannak merülve?


Mert az megdől h ha csinos nőjük van ahoz hűségesek, mert ha jön egy csinosabb akkor arra rámozdulnak.


Az se igaz hegy nő személyisége megfogja őket, mert ha jön egy dögös nő aki rájuk mászik, akkor a szexxel lesz tele az agyuk és a bnőjüket feleséget szépen elfelejtik.


A közös gyerek se mindig összetartó erő, sokan elválnak, csak a gyerek miatt nem maradnak együtt, bizonyos %a igen, de az is félrejár.


Akkor a ház a vagyon a legnagyobb összetartó erő?

Úgy értem egy nő úgy biztosíthatja legjobban be magát egy férfi mellett ha közös vagyonuk van, mert a férfiaknak az a legnagyobb rettegése h akkor elszáll a fele vagyon ha elhagyja a nőt?


Ha a barátnőjük , feleségük nélkül mászkálnak, akkor ha olyan helyzet van h egy nő rájuk nyomul akár csak szavak szintjén, akár testileg, tegyük fel h bejön nekik, akkor mind kihasználja az alkalmat, olyan nincs h nemet mondanak..? Mi játszódik le ilyenkor az agyukban?


2018. júl. 2. 16:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Fsz felall esz megall
2018. júl. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%

Kb. ugyanannyi nő lép félre, mint férfi. Most akkor mi a kérdésed?

Nem minden férfi hagyja ott a feleségét, ha épp jön egy szebb nő.

2018. júl. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Minap lattam Csernussal egy interjut,hasonlo kerdest boncolgattak h mit tesz ha lat egy jo not stb. A valasza az volt h semmit. Hus. Sokszor tartalom nelkul.Nem hozza lazba mert a hus mar neki keves. Na erre a szintre kellene valahol eljutnia mindenkinek agyilag. Noknek is. Mindig van szebb,jobb,formasabb a piacon de ha valasztottam valamit,ebben az esetben valakit,azzal azt is valasztottam h mast nem valasztok amig egyutt vagyunk. Es egyebkent vannak hasonlo gondolkodasu felnottek Csernuson kivul is.
2018. júl. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanúgy, mint a nők -,-

Feltételezem, hogy te nő személyében beszélsz(?) Téged mi tesz hűségessé, ha tudod, hogy van a barátodnál is jobb?

Neked mi játszana le az agyadban, ha kikezdene veled egy férfi? Magadból indulj ki.


Úgy gondolom, hogy az esik legkönnyebben hűtlenségbe, aki tudja, hogy bármikor lehet egy másik nője/pasija. Aki nehezen talál magához valót, az értékelni fogja, amije van, mert tudja, hogy ha elveszítené, akkor nemigen jönne más.


Úgy értelmezem a hűséget, hogy ha elkell képzelnem az életem a párom nélkül, akkor tátongó ürességet éreznék nélküle. Ezért úgy intézem, hogy ne legyen okom elveszíteni, mert egyáltalán nem biztos, hogy az olyan könnyen megy, hogy találnék jobbat. Szerintem te élsz álomvilágban, az nem úgy megy, hogy a vonzó, ideális párunkat bármikor lecserélhetjük jobbra. Jelleméből fakadóan nem mindenki mozdul rá olyan könnyen egy csinosabb nőre, ez nem működik így mindenkinél. Van akinél igen, de nem az összes férfinál.

2018. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik hűséges típusok, és vannak, akik nem.

Utóbbi kategóriában is lehetnek, akik úgy döntenek, hogy hűségesek lesznek - hogy ők a párjuk iránti szeretetből, tiszteletből, vagy csak a lebukástól való félelem miatt tesznek így, az változó.

Miért emelted ki amúgy a férfiakat? Nők között is ugyanúgy vannak hűségesek és hűtlenek is.

N

2018. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%

Az én olvasatomban a hűség a következetesség egy formája. Azt jelenti nekem, hogy azt teszem amit mondok és azt mondom amit teszek a körülményektől függetlenül. Az előző kérdésedben nem kaptál választ?

31/f

2018. júl. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%

A hűséges férfi a nőtől is elvárja a hűséget. Ha hűtlen volnék, akkor nem lenne jogom elvárni ugyanezt a nőmtől. Egy kapcsolatban mindkét fél hűséges elvileg, tehát eleve hülyén vázolod fel, hogy ilyen egyoldalú dologként állítottad be a hűséget, ami csak a férfiakra kéne jellemző legyen és a nőkre nem.

Én csak ebből indulok ki: ha a nőtől is elvárom ugyanezt, akkor én se járjak már félre.

Lehet, hogy neked jól esik félrejárni, de az hogy esik, amikor a párod műveli ugyanazt?

2018. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
A párom és én a hűséget úgy értelmezzük, hogy mindketten a másikat az értékrendünknek, "elvárásainknak" LEGMEGFELELŐBBNEK találtuk, ezért nincs senki, aki közénk állhatna egy szimpla numeráért. Szerencsére egyikünk sem képes egyéjszakás kapcsolatra, és amúgy is tudtuk, hogy a másiknál nincs jobb (nyilván szebb lehet de az önmagában hosszútávon édeskevés). Én mondjuk eleve a legszebbnek leghelyesebb férfinak láttam a párom és meg se néztem másokat. A párom tudta, hogy úgy se talál olyat aki ennyire szeretné, ilyen önzetlen lenne, és én is tudtam, hogy nincs még egy aki annyit nyújtana mint ő. Mindketten 1010%-osan érzelmi biztonságban éreztük magunkat, nekünk ez kellett.
2018. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%

Kell egy olyan férfi, aki olyan ronda, hogy nem kell senkinek, tehát nincs lehetősége. És impotens is, tehát nem is akar félrelépni.

Máris hűséges marad.

2018. júl. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

# 9 Az impotens rész túlzás, de abban egyetértek, hogy akinek kevesebb lehetősége van más nőt szerezni, annál esélyesebb, hogy inkább hűséges marad.

A szexhez amúgy is csak egy nő kell, nem több, na meg egy biztos jobb, mint egy sem.....

2018. júl. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!