Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arab férfibe lettem szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arab férfibe lettem szerelmes, mit tegyek? 27/N

Figyelt kérdés
Megismertük egymást nyaralás alatt, és kölcsönös a vonzalom. Naponta beszélgetünk egymással és egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből. Teljesen belé szerettem.Szeretném őt látni, átélni vele a mindennapokat, mint egy magyar férfival lehetne, de Tudom, hogy ez egy esélytelen kapcsolat, hiszen nem lehet közöttünk semmi, találkozni sem tudunk.Ráadásul náluk teljesen másként működnek a dolgok, pl. párkapcsolat terén is. Ezért abban kérnék segítséget, hogyan tudom őt elfelejteni és visszaállni a régi kerékvágásba, és ott folytatni az életem, mielőtt őt megismertem? Olyan szinten vagyok, h egy magyar férfi sem érdekel, aki korábban érdekelt, már eszembe se jut. Sokkal könnyebb volt, soha nem gondoltam volna, hogy egy külföldi férfibe leszek szerelmes. Szeretném őt elfelejteni. Próbáltam már azt, hogy nem írok neki, nem beszélek vele, de akkor ő keres, megbántani sem akarom. Kérlek, valaki adjon valami hasznos tippet.
2018. júl. 7. 11:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%

Megkérdezhetem mit kapsz meg tőle, amit a magyar srácoktól nem?

Igazából amit leírtál, hogy talán nem minden arab egyforma az a magyar fiúkra is igaz, csak talán nélkül. Nem értem egy ilyen kis fellángolás miatt miért veszed őket egy kalap alá, hogy már rájuk se tudsz nézni...

2018. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Erről nincs szó, hogy rájuk se tudok nézni. Csak arról van szó, hogy ő jár mindig az eszembe, ezáltal jelenleg, ha akarnék se tudnék ismerkedni.
2018. júl. 7. 13:51
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

Azért tegyük már hozzá, nem véletlen, hogy ennyire előítéletesek az emberek velük szemben!

A környezetemben két nő is elkövette a hibát, hogy arabhoz ment feleségül, mert azt hitte, az ő esete más, boldogan élnek, míg meg nem halnak.

A nagy boldogság egészen addig tartott, míg az esküvőre sor nem került, utána mindkét esetben előjött a férj igazi énje.

Azt kéne megérteni, hogy ők teljesen más kultúrát képviselnek, már ha azt kultúrának lehet nevezni. Mivel nem ő érkezett a te országodba, hanem fordítva, biztos lehetsz benne, hogy ő pontosan abban a felfogásban nőtt fel, amit abban az országban képviselnek.

Ott pedig a nők semmibe vannak véve.


Vedd le a rózsaszín napszemüveget, meg az "ő nem olyan" látásmódot!

2018. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%

A hideg kiráz ezektől az agresszív,erőszakoskodó igénytelen előemberektől.

Komolyan mondom olvasni is rossz,hogy valaki egyáltalán eljut odáig,hogy egy ilyenbe beleszeressen.

2018. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

Az előítéleteknek mindig van alapja. Ezt ne felejtsük el.


Én ismerek egy félig arab pasit, aki ugyan Londonban élt egész életében, de ez a birtokló hülyeség benne is megvan. Egyetlen egyszer találkoztam vele, utána meg akarta ígértetni velem, hogy csak vele találkozok és senki mással. Megmondtam neki, hogy majd ha kapcsolatban leszünk igen, de most még egy senki vagy nekem(mármint úgy értem, hogy összvissz egy találkozás után ne akarjon nekem megszabni semmit sem), aztán egyik este elmentem bulizni és folyamatosan írogatott, hogy tuti valami sráccal smárolok meg ilyenek. Na ez tipikusan olyan pasi, aki idővel már azért is megverne, ha véletlen ránézek egy másik pasira. Le is tiltottam mindenhonnan, mielőtt akár csak második tali lett volna. Nem tudom, hogy ennek a dolognak mennyi köze van az arabságához, de valószínűleg összefügg, mert semmilyen más nemzetiségű pasi nem viselkedett így velem soha.

2018. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
96%
Én azt mondom kérdező, hajrá! Ha 27 évesen olyan érzelmi szinten mozogsz, hogy 2 hét alatt te életed pasijává avanzsáltad fejben akkor hiába írjuk le neked, hogy vigyázz ott egy fal, úgyis csak akkor fogod felfogni ha nekirohansz futva. Az ilyen ostoba nőkért nem kár, csak kérlek ne is gyere vissza majd.
2018. júl. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16 Nem kell külön kérned, az arab kan nem is fogja visszaengedni :)
2018. júl. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
90%

A nővérem 26 évesen (22 éve) beleszeretett egy arab orvostan hallgatóba, aki Budapesten járt egyetemre egy évig. A nővérem néhány hónap múlva terhes lett. A pasi mindennel elhalmozta, kivitte magával 3 hónapra Szíriába, bemutatta a családnak. Esküvő nem volt.

A nővérem mindenképpen itthon akart szülni, a pasi hazajött vele. A nővérem a terhesség alatt nem árulta el senkinek a gyerek nemét, egészséges kislánya született. Az "apuka" meglátta a gyereket, adott neki egy sárga plüsskacsát, és soha többet nem találkoztak. Amikor a nővérem telefonon elérte a pasit, az közölte vele, hogy "az ő családjában fiúk születnek". A nővérem egyedül nevelte fel a kislányt, aki szerencsére a nővéremre hasonlít.

2018. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Szóval az a tanácsom, hogy verd ki a fejedből, mielőtt bajba kerülsz. Szakítsd meg vele a kapcsolatot, ne eröltess semmit, csak érezd jól magad, így fogsz az igazival találkozni, mikor nem is számítasz rá.
2018. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Egyik korábbi hozzászólóval értek egyet, valószínűleg Soros parancsára kezdett el veled beszélgetni. Tudni illik, Soros György így akarja benépesíteni Európát és feltölteni a népességet Arabokkal, ez Soros György veszélyes terve.
2018. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!