Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szerelmes az exem vagy csak fogyatékos?

Figyelt kérdés
Én 32f vagyok az exem 28n. 1,5 éve szakítottunk ami elég csúnyán végződött: még fél évig zaklatott telón facebookon...rendőrségi feljelentést volt muszály beigérnem,hogy hagyja abba.Mint kiderült elég könnyűvérű volt rlőttem,meg olyan bulizós,fontoskodó tipus ami nem tetszett és ezért szakítottam vele. 1,5 évre rá találkoztunk véletlenül egy szomszédos városban egy bevásárlókp parkolójában. Beszélgettünk kb 10 percet mondta h van barátja de nem szerelmes belé csak azért jött össze vele,h engem elfelejtsen de nem tudott. Ott elkezdett ölelgetni meg próbált megcsókolni nő létére,de én nem engedtem neki( van új barátnőm meg amúgy se rá vágyok). Meg mondta,h még mindig szerelmes belém. Mire véljem ezt az egészet???
2018. jún. 28. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Pszihopics@

Erre mást nem lehet mondani. Beígérted a feljelentést, de nem tetted meg, így most kényelmes a sejehaja. Addig nem fogja abbahagyni, amíg nem működnek közbe a rendőrök. Az ilyeneket a legjobb elkerülni. 1,5 évvel a szakítás után sóvárogni valaki után nem normális dolog. Ajánlj neki pszichológust, beszélj a családjával. Ez nem állapot.

2018. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Értelmes, intelligens emberek nem így intézik a kapcsolataikat. Egyik fél sem szimpatikus a történetben.
2018. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy hogy mire véld? Mit nem értesz rajta? Nem tette magát túl a szakításon és még mindig vissza akar. Nem egészen normális nem tudomást venni arról ami adott de ő szemmel láthatóan még szerelmes és nem birja elfogadni a döntésed.
2018. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tud veszíteni.
2018. jún. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
A könnyűvérű csajok szeretetqrvák, és gyakorlatilag mindent megtennének azért, hogy elnyerjék a kiszemelt figyelmét, szeretetét. Jellemző, hogy addig válogatnak, keresik a partnerüket, amíg nem találnak valakit, aki elérhetetlen számukra. Aztán jön a végeláthatatlan harc és küzdelem. A "fogyatékos" jelző találó, bár igen pejoratív. Pusztán igyekszik újraélni a gyerekkorát. Így tanult meg működni, egy olyan miliőben ahol hasonló volt a dinamika. Ezt ismeri, ebben érzi jól magát, paradox módon.
2018. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!