Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan teremtsek vele kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan teremtsek vele kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Kicsit írnék a helyzetről...tudom, hogy volt már több hasonló kérdés, de szeretnék a konkrét helyzetemre is választ. Szóval, van egy lány a suliban, aki nagyon szimpatikus, már 2 éve, de csak évfolyamtársam, ezért nem kerültünk még olyan helyzetbe, hogy beszélgessünk. Szinte minden nap láttam a folyosón, néha összenéztünk egy kisebb időre, bár mindig csak addig látom amíg mentek át órára egy másik terembe. Néha előfordul, hogy arrafelé ment haza, amerre én és egyedül van. De nem szóltam utána soha, mivel még sosem beszéltünk, hülyén jönne az ki, ha csak úgy leszólítanám nem? Nem szeretnék nyomulós lenni, és elrontani sem. Mert az is bennevan a pakliban hogy téma lenne a suliban ha beégek vagy ilyesmi. Bár ez izgat a legkevésbé. volt egy kapcsolatom fél évig, még kb 1 éve, és átvertek, mostmár szeretnék egy rendeset. ez a lány, akit most kinéztem rendes, normális és kedvesnek is látszik. fennvan iwiwen meg myvipen de nincs nete otthon (ami nálam jó pont) és képe sem, ezért nem jelölöm meg, és nem írok neki, mert nem mondhatnám hogy a képről ismertem fel. Meg jobb ezt személyesen. Csak annyit szeretnék tudni, hogy hogy hívjam fel magamra a figyelmét? Közös ismerősöket nem szeretnék beavatni és közös óráink nincsenek. ha odamennék simán az meg szerintem furcsa lenne, mivel 1 szót se beszéltünk és szerintem a nevem sem tudja, csak látásból ismer. Tényleg nem tudom, hogyan tudnám felhívni a figyelmét magamra, esetleg ürügyet kreálni a beszélgetésre....És már a sulinak is vége van...Mége lesz egy évzáró, de ott nem hiszem, hogy tudnánk beszélni. De azt viszont tudom, merre lakik. Ötletek, hogy hogyan tudnék vele valahogy beszélgetni? volt már valaki hasonló helyzetben?


normális válaszokat kérek legyetek szívesek!


17/f


2010. jún. 17. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát valahogy mindenképpen kontaktust kell vele teremtened. Ha myvip/iwiw-en megjelölöd az még nem annyira közvetlen, kezdetnek pedig szerintem nem rossz. (Az persze most gáz hogy nincs nete). Probálj meg talán 1 helyen bulizni vele, s szóbaelegyedni vele, mert távolról max Plátó apánk leszel.
2010. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Tudj meg róla több mindent, faggasd ki a barátait:P Például ha kiderül, hogy szeret könyvtárba járni, "véletlenül" te is odakeveredhetsz, ott meg már csak tudtok valamit beszélni:)

Az információ hatalom, tudj meg róla minél több dolgot.

2010. jún. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyáltalán nem gáz, hogy ha "csak úgy" oda mész hozzá, és elkezdtek beszélni. Tedd amit jónak látsz.^^
2010. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Közös ismerős nincs? Rajta keresztül esetleg megtudakolhatnál róla valamit, amire alapozhatsz, és mondjuk "véletlenül" összefuthatnál vele valahol...de egyébként abszolút nem gáz, ha csak úgy leszólítod valami átlátszó dumával is akár (pl. mennyi az idő :D), ha tetszel neki, akkor úgyis mindegy neki hogy miért szólítod le, ha nem akkor meg szintén. esetleg valami jel, ami arra utalhat hogy érdekled?

16/L

2010. jún. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szokott nézni sokszor...De nem tudom hogy miért, de általában a szemembe néz..nem tudom, hoyg ezt jelnek vegyem e. csak ha ránézek énis gyorsan elnéz néha másfelé.
2010. jún. 19. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem tetszel neki.. :)

itt a nyáriszünet,gondolom te is kint fogsz lógni,egyszer úgyis összefuttok majd,állj oda vmi sablonszöveggel aztán jön a többi,hovamész stb..utána kérd el a számát:)

sok sikert!

2010. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!