Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan teremtsek kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan teremtsek kapcsolatot a lánnyal, aki nagyon tetszik, de soha sem beszéltünk még? :S

Figyelt kérdés

Kicsit írnék a helyzetről...tudom, hogy volt már több hasonló kérdés, de szeretnék a konkrét helyzetemre is választ. Szóval, van egy lány a suliban, aki nagyon szimpatikus, már 2 éve, de csak évfolyamtársam, ezért nem kerültünk még olyan helyzetbe, hogy beszélgessünk. Szinte minden nap látom a folyosón, néha összenézünk egy kisebb időre, bár mindig csak addig látom amíg mennek át órára egy másik terembe. Néha előfordul, hogy arrafelé megy haza, amerre én és egyedül van. De nem szóltam utána soha, mivel még sosem beszéltünk, hülyén jönne az ki, ha csak úgy leszólítanám nem? Nem szeretnék nyomulós lenni, és elrontani sem. Mert az is bennevan a pakliban hogy téma lenne a suliban ha beégek vagy ilyesmi. Bár ez izgat a legkevésbé. Most volt egy kapcsolatom fél évig, és átvertek, mostmár szeretnék egy rendeset. ez a lány, akit most kinéztem rendes, normális és kedvesnek is látszik. fennvan iwiwen meg myvipen de nincs nete otthon (ami nálam jó pont) és képe sem, ezért nem jelölöm meg, és nem írok neki, mert nem mondhatnám hogy a képről ismertem fel. Meg jobb ezt személyesen. Csak annyit szeretnék tudni, hogy hogy hívjam fel magamra a figyelmét? Közös ismerősöket nem szeretnék beavatni és közös óráink nincsenek. ha odamennék simán az meg szerintem furcsa lenne, mivel 1 szót se beszéltünk és szerintem anevem sem tudja, scak látásból ismer. Tényleg nem tudom, hogyan tudnám felhívni a figyelmét magamra, esetleg ürügyet kreálni a beszélgetésre....Várom a válaszokat:)



F/17


2010. jan. 1. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Közös ismerősöket keresel, ha többen vagytok, elkezdtek beszélgetni, Ez megy x ideig, megnézed tudsz-e vele kommunikálni, ha igen néha-néha odamész hozzá beszélgetni, ezek után meg elhívod valahova, stb...
2010. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Egy lánnyal mindig szokott beszélgetni az osztályomból, és vele én is szoktam....csak úgy simán menjek oda mikor beszélgetnek ketten?
2010. jan. 1. 23:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen helyzetbe vagyok,csak nekem másik suliba jár a csaj. én azt tudnám ajánlani, hogy tudd meg h szokott e vmerre menni szorakozni, vagy inni és akkor te is menny arra a helyre, és hogyha izgulós vagy akkor dobj be 1 felest és könnyebben fog menni minden!! odamész hozzá kedvesen,bemutatkozol és meghivod egy italra 17/F
2010. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hehe igen, így könnyű lenne:) Azt tudom róla, hogy nem iszik meg nem is jár ilyen helyekre. nálam ezis jó pont. De ettől nehezebb a dolog. úgyhogy valahogy csak suliban tudom felhívni a figyelmét magamra.
2010. jan. 1. 23:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem simán odamehetsz amikor 2en beszélnek az osztálytársaddal, ha ti ketten beszélő viszonyban vagytok. És odamehetsz ürüggyel is, vagy mintha csak unatkoznál és azért mennél beszélgetni. Odamész megkérdezed h zavarsz e aztán mondhatod, ha a közös ismi nem mutat be, akkor mondhatod, hogy "szia, azt hiszem még nem mutatkoztam be, XY vagyok, szoktalak látni a suliban" és közben ránézel, esetleg mosolyogsz. A többi megy magától, máskor már akkor is odamersz majd menni ha egyedül van, és esetleg ha arra megy amerre te, akkor mehettek együtt :) Vagy elhívhatod valahová. Sok sikert ;)
2010. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:) Igen, csak az első lépést nehéz megtenni, ha már 1 szer beszélnénk utánaszólnék hogy menjünk együtt, ha egyfelé mennénk...
2010. jan. 2. 00:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Még várom a hasonló jó ötleteket;) előre is köszönöm!
2010. jan. 2. 00:13
 8/10 A kérdező kommentje:
ja, és pl milyen ürügyekkel mehetnék oda ahhoz a lányhoz akivel beszélő viszonyban vagyok, amíg beszélget a kiszemelttel?
2010. jan. 2. 00:27
 9/10 anonim ***** válasza:
23:56 vagyok :D Szerintem odamehetsz azzal, hogy szia! nem tudod, hogy az XY miért nincs ma suliba? vagy, hogy elkérhetem a töri füzeted? akármi. mintha a csaj ott se lenne. :D de először kérdezd meg h zavarsz e :D
2010. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

"LEGFONTOSABB: NEM AZ A FONTOS, HOGY MIVEL NYITSZ!

HANEM, HOGY TUDD FOLYTATNI!


Ha kezdő vagy, de már ki tudod szúrni

ezeket az AI-kat, IOI-kat, akkor te egy nagyon

férfia férfi lehetsz. Egyértelmű jeleket

küldenek a lányok, hogy bejössz nekik.


2 megoldás van, első direkten nyitsz.


Első mondat a: "Szia! Szimpatikus (vonzó, bájos, aranyos) lánynak tűnsz. Meg most is hogy idejöttem. Smiley"


Első mondat b: "Szia! Megláttalak és muszáj volt idejönnöm, hogy megkérdezzem a neved..."

Közben csillogjon a szemed... nem dicséred meg ugyan verbálisan, de a szemeddel igen.


Második mondatok ezután:

a, "Mit szólnál, ha egyszer meginnánk egy kávét? Feltéve, ha tudsz legalább 2 jó tulajdonságot magadról mondani..."


b, "Mondj magadról 3 dolgot, hogy elkérjem a telefonszámod..."


(mindjárt folytatom...)



Egy kicsit több gyakorlás után, vagy mellett:


“Szia! Én most így barátilag jöttem hozzád... és tudom, hogy egy kicsit őrölt dolognak tűnik, de én most itt sétáltam..., és megfigyeltem ahogy itt állsz... Csak el akartam mondani...hogy te nagyon... de nagyon szép vagy!... Mondj magadról valami!"


Ehhez önuralom, és kellő lassúság kell...


A bók lényege az őszinteség. Az a fontos, hogy tudd mit mondasz.

Ha nem őszinte, akkor nem fog működni.


Volt, hogy a táskáját dicsértem meg, volt hogy a nyakláncát.

"Ne haragudj, idejöttem, mert muszáj elmondanom, hogy nagyon szép a nyakláncod..."


Direkt nyitásnál direkt kell legyen a testbeszéded is, tehát szemből, a kéz is

felé kell álljon, nemcsak a lábad.



Másik INDIREKT.


Itt sokféle mód van.

Nézd meg az indirekt nyitásokat. Véleménykérő...stb.

"Szia! Szerinted mi a jobb, ha nappal, vagy este tartjuk meg a szentestét?" most hirtelen nem jut eszembe jobb...

"Szia! Ha egy srác megtartja a régi barátnőjét barátnak, arra féltékenynek kell lenni?"


Ekkor tudnod kell folytatnod a sztorit.


Van még egy nem annyira kitárgyalt indirekt nyitás, ez

a szituációs nyitás. Lényege:


1. Spontán, ami eszedbe jut

2. Barátságos, nyílt legyen

3. könnyednek, pozitívnak tartsd meg. Légy laza!


A fontos típusok, pontok, és példák:


1. Horgok. „Miért ilyen barátságosak a Belvárosi lányok?” „A Nők miért vágynak valakit annyira birtokolni másokat?”

2. Humoros. Ki hívta ide a plázába a fizikusok klubját? (Ha egy csoport gyökér van a közelben.)

3. Vádló: „Viselsz zoknit?” (Ha a nő egy fehér, ugyanolyan cipőt visel.) „Azok ott karkötők?” (Ha egy nagy karikás fülbevalót visel)

4. Vitatkozó: "Gáspár Győzőnek börtönbe kellene mennie?" "Ti hisztek a lélektanban?"


Ezek a jók, ezek érzelmeket is kiváltanak....


Rossz Kérdések:

1. Turista Keret: Tudtok valamerre egy jó szórakozóhelyet? Mennyi az idő?

2. Rapport (összhang) kereső: Mi a neved? Honnan jöttél?

3. Alázatos: Vehetek neked egy italt? Te egy modell vagy?



INDIREKT NYITÁSNÁL, HACSAK LEHET A TESTBESZÉDED IS INDIREKT LEGYEN!

NE LEGYEN ALÁZATOS, NEEDY! (mondjuk needy dirketnél sem)


Csak a fejed forduljon őfelé, lábad és a hasad tőle legalább 30 fokban elfele.

Ahogy nyit a testbeszéde feléd (feje, lába, teste), úgy jutalmazd meg te is a testbeszédeddel!"


Cikk forrása: [link]


Sok ilyet lelsz még ott, meg sok segítség van, hogyan fejlesztheted az önértékelésed stb., szóval sok sikert!

2010. jan. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!