Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érthető az hogy nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető az hogy nagy focirajongóként a VB meccs alatt elutasítom a páromtól a szexuális közeledést?

Figyelt kérdés
Tegnap a negyeddöntő alatt közeledett felém a barátnőm szexuálisan egy szexi fehérneműben. Én megmondtam neki hogy kicsim most légyszíves hagyjál mert meccs van. Erre nagyon megsértődött. Szerintem egy nagy focidrukkernekháború ez megbocsátható. Ti mit gondoltok?
2018. júl. 7. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nő vagyok és imádom a focit, én is nézem, és olyankor én sem akarok mást csinálni, stexelni sem. Igazán megerthetne, hogy vb 4 évente van..
2018. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem megbocsájtható. Ha te is tiszteletben tartod mikor őt érdekli valami és békén hagyod olyankor akkor elég tapló részéről direkt akkor támadni..
2018. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Normális dolog, amikor meccs van akkor megszünik a világ.
2018. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Neked kell neki megbocsájtani, hogy ennyire figyelmetlen.
2018. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%

Muszáj minden nap kb 10 kérdést kiírni a foci vb-vel kapcsolatban, hogy ez mennyire befolyásoló tényező a kapcsolatban és ezek hatása..stb?


Nem unjátok még? Nem hiszem, hogy ennyi probléma lenne ilyenkor, csak túl sok az unatkozó lúzer pasi, aki itt éli ki magát.

2018. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ennnek azért oka van,ha a másik már szinte mindent bevet és szinte ránk mászik mikor tudja h a foci vb.t nézünk ami fontos mert négy évente van együtt lenni lehet előtte utána is,dettó mint a valentin nap v a Karácsony nem egy napig kell eljátszani ami alapbol sincs rosszabb esetben.. Előz,mény ha eddig se értél hozzá joizuen lehet ez volt az utolso csepp.
2018. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Kizavarnám a konyhába hogy csináljon valami finom vacsorát. Mire vége a meccsnek pont elkészül és a vacsi végén megkapná amire áhítozik!!!
2018. júl. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Te beteg vagy kerdezo, ilyen dogunalom sz...t nezel a jo szex helyett? Istenem...
2018. júl. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem, csak a nő érthető meg. A férfiak le vannak...

Szerintük.

Jó ha tudod, hogy direkt csinálta, hogy te legyél a hibás, valamiért, ami még ezután jön. Vagy félrejár, és így akarja bizonyítani, hogy ezért te vagy a hibás.

2018. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!