Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyomulnak a baratnodre te mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulnak a baratnodre te mit tennel?

Figyelt kérdés

Elmesz a baratnoddel egy kezilabda meccsre. A parod melletted ul, de a masik oldalara leult egy ferfi. Aki elkezd beszelni a baratnoddel, a szerelmed probal nem figyelni ra es a meccset nezi, de azert valaszol termeszetesen az ismeretlennek es kedves vele. Aztan a meccs vegen amikor alltok fel a ferfi figyelembe se veve teged a baratnodhoz fordul, mefogja gyengeden a karjat es megkerdezi tole,hogy inna vele valamit kinnt a csarnok elotti bufeben? A parod csak ketsegbeesetten rad nezett aztan zavartan nemet mondott a pasasnak. A ferfi ezutan elkezd neki bokolni, hogy pedig egy ilyen csinos lannyal szivesen beszelgetne egy ital mellett, milyen gyonyoru es igy tovabb. A parod mondana,hogy veled van, de a ferfi kb le...ja,hogy ott allsz te is. Mit tennel/tettek volna egy ilyen helyzetben? Ti azert haragudnatok a baratnotokre, hogy megtorpant es nem tudott mitcsinalni nagyon?


Ferfiak valasza erdekel:)



2017. márc. 24. 07:54
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
90%
Hát a hapsinak kellene kiállni a barátnője mellett, és leállítani a másikat... Most ha valaki olyan balfék, hogy mellőle is lenyúlnának egy nőt, akkor az elég nagy gond.
2017. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a lany, es ki kell abranditsalak, de egy baromi toketlen faszit valasztottal magad melle.
2017. márc. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim válasza:
42%
Iszonyat módon belevernék a tapló fejébe!!!
2017. márc. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Hat az en parom biztosan elkuldte volna melegebb eghajlatra, mar akkor mikor megfogta volna a karom. De o egyebkent is eszreveszi, ha vki nyomul ra, olyankor mindig kozelebb jon, vagy belevon egy beszelgetesbe. Termeszetesen engem sem kell felteni, van szam tudom az egyen fele jelezni, "kosz nem akarok ismerkedni, hagyjal beken".
2017. márc. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%

A lány jól kezelte a dolgot.

A pasinak kellett volna kiállni mellette, jelezni akár viccesen hogy vele van a lány és lehet elcsoszogni.

Nem kell feltétlen konfliktusba keveredni, normálisan is meg lehet mondani.

Az én párjaim szinte mindig ha azt látták higy valakinek felkeltettem az érdeklődését akkor ezt a szituációt elkerülendő, vagy ösztönösen elkezdtek ölelgetni, puszilgatni, csókolgatni, simogatni stb. Testi jelzésekkel megjelölni a területüket (de azért nem pisiltek körbe:D).

2017. márc. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

Az még lemaradt hogy ezzel a srác szerezhetett volna egy jó pontot a barátnőjénél de így viszont bizonyította hogy egy tutyi-mutyi alak.

Azért az oltárnál közbe lépett volna? Vagy ha már a csomagtartóba gyömöszöli be a lányt?

2017. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném a figurától, mehetek én is? De ezt nem olyan baráti tekintettel...

Ha megszólal megint, már lehet, nekimennék.

2017. márc. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
86%

En azt tanacsolom,h csirajaban fojtsd el a problemat. Szoval egy kerdes utan maris oleled a a nod es csokold meg szenvedelyesen a hajaba turva. Utana egy onelegul mosoly az arcodon es egy frappans beszolas a sracnak: "Figyu,a bnomnek kivalo izlese van ferfiak teren: ezer jar velem!" Ezzel porig alazod a faszit. Persze ha nincs tanu,akkor meg le is csavarnam.

Nem erdekel,h nokent valaszolok,de egyutterzek. Mostanaban a nok is ezt csinaljak a pasimmsl,de en kicsavarom a karjat tancnal meg tepem a hajat. Pofatlanok az emberek,fenyitesre vagynak.

N

2017. márc. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Igen en vagyok a lany es nagyon cikinek tartom, hogy nem tudtam mit tenni egy ilyen helyzetben. Nem szoktak ram nyomulni es zavarban is voltam. A baratom sokaig turt es varta,hogy lekopjon az idegen ferfi. Aztan kis tulzassal, de taszitott egyet a ferfin es igy elengedte a akaromat.t Megmondta neki,hogy kopjon le, de surgossen,mert mindenki elott fogja agyonverni. A ferfi csak csendben odebb tancolt, de kaccsintott nekem. Irto ciki volt es kellemetlen, meg az is para volt,hogy a baratom felboszult bika lett es a szemet forgatta amikor bocsanatot kertem tole amiert nem tudtam mit csinalni. Haragszik ram, mert hagytam,hogy ram tapadjon egy idegen ferfi. Pedig nem!
2017. márc. 24. 08:19
 10/56 anonim ***** válasza:
78%

A srác elég tutyimutyi volt, de a lányt sem értem teljesen, én a helyében nem vártam volna kétségbeesetten a megmentésre és nem zavartan, kis félénken mondtam volna nemet a pasinak, hanem ott telt volna be a pohár, hogy megfogja a karom. Nem kis félénken kell mondani ilyen erőszakos embereknek, hogy "hát izé nem", hanem határozottan, hogy hagyjon békén.

Értem, hogy a pasid is tutyimutyi volt, de miért mindig a srácoktól kell a megmentést várni?

22/L

2017. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!