Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpfozott egy idegen férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpfozott egy idegen férfi a barátom nem szeretné ha most edzésre mennék, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baràtom eljött egy edzésemre (kosárlabdàzok)


A meccs alatt többször is nekem jött az egyik làny. Direkt fellökött, még a meccs első felében kiàlítottàk.


A meccs végén a baràtommal amikor beakartunk szàllni a kocsiba, odajött hozzànk egy férfi aki minden bevezetés nélkül arcon ütött. Se a barátom se én nem szàmítottunk erre. A pàrom kérdezés nélkül neki ment. Aztàn amikor láttam,hogy jön egy csaj aki történetesen az ellenfelem volt a meccs soràn, az a làny aki végig szabàlytalankodott elénk jött és sikoltozva próbálta leàllítani a srácokat.


Ömlött az orromból a vér. Valaki kihívta a rendőrséget, sokan odajöttek hozzánk. Màr este volt. Nem ment el senki. Bementünk a rendőrségre és stb itt nem akarom részletezni ezt, de szerencsére a pàrom és én is megússzuk ezt.


Még nagyon friss az egész. A csaj pasija azért ütött meg,mert szerinte kiérdemeltem, miattam nem folytathatta a meccset. A baràtnője meg arra ösztökélte,hogy megüssön.


A baràtom nagyon kivan :( Szerintem felse fogta,hogy mi történt. Nem akarja elhinni,hogy egy vad idegen ràadàsul férfi megütött, rendesen egy férfi erejével. Nagyon fàjt is, és megijedtem. A párom most magàt hibáztatja, mert úgy gondolja későn reagàlt és nagyon dühös.

Most nem akarja,hogy edzésre menjek. Szerinte nincs kizàrva,hogy hasonló eset előfordul a közeljövőben. Nekem viszont NAGYON fontos a kosàrlabda és szeretnék menni, most màr óvatosabb leszek és figyelek, de nem akarja,hogy menjek. Megállás nélkül veszekszik velem és az egész testében remeg a dühtől, azt mondja ha nem vagyok ott és annyi idegen akkor tovàbb veri a féfit.


Én megértem a baràtomat, nem ő a hibás, megakart védeni, de ez màr túlzàs lesz nem? Nagyon sajnálom ami történt. Ha felhozom neki az edzést,hogy menni szeretnék ideges lesz és visszakar tartani.


Szetintetek mennyire normàlis,hogy ennyire félt? 16 nap telt el azóta. És jövő héten mennék edzésre màr. Heti 1 kisebb meccsünk szokott lenni.


Mit tegyek? Azóta ráadàsul mintha ragaszkodóbb lett volna a párom. Szeretem őt és sajnálom,hogy ott volt és ezt látnia kellett.


Kérlek segítsek nekem! Mi legyen most? :(


19 vagyok a baràtom 24.


L



2017. márc. 16. 13:40
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:

Még annyit,hogy amúgy az a férfi minden meccsen ott szokott ülni a lelátón. És gondolom most is így lesz. Ez a férfi tisztára idegbetegnek tűnt, szerintem nem normàlis..nagyon agresszív volt. Úgy néz ki mint egy bűnöző. (Kopasz,"medve alkat")


A pàrom nem tudja,hogy ott lenne ez a férfi. Mivel a barátom ritkán jön el az edzésemre.

2017. márc. 16. 13:45
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Edes istenem, milyen idiota vadbarmok elnek kozottunk... lesokkolodtam. En a helyedben magam miatt nem mennek oda tobbet. Egyreszt rendesen jatszani sem tudnal, masreszt pedig mit csinalsz ha egyszer egyedul megvar az edzes utan, agyonver, behajit az epulet moge es otthagy? Allandoan nem kisergethetnek teged edzesre :(
2017. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Mitöbb úgynézki a rendőrségen ebből nem is akarnak nagy ügyet csinàlni. Szerintem az a férfi simàn megússza ezt majd. Vagy nem tudom mi lesz még.

Nem kell jönnie a barátomnak edzésre. Megoldani sem tudná,mert dolgozik. Én meg 4-től 7-ig ott vagyok és csak utàna megyek haza hozzá.

Hàt van pár fura figura, és nem értem miért kellett ez, de a csaj már a meccs alatt is szitkzódott és bemutatott nekem.

Menni szeretnék kosarazni ettől függetlenül. Nem félhetek örökké!!! De a barátom visszatartó erő. Nem szeretnék vele haragban lenni :(

2017. márc. 16. 13:56
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert nem félhetsz.

Nem, mert törött orral nem mész.

S a védelmet adja meg a csapatod és az edződ. Egyébiránt jelenteném a sportszövetségnél is, csapatot vagy játékost megbüntethetik ezért!

2017. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz masik csapatot keresni? Illetve en siman szolnek az illetekeseknek, hogy zarjak ki a csavot a teruletrol, aztan nem jarkalnek egyedul utana, gondolom vannak lanyok akikkel joban vagy, veluk egy iranyba mennek haza.
2017. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Hàt inkàbb nem akarok ebbe se belemenni, de mondjuk úgy,hogy az egyesületnél ahol jàtszom mindent elszeretnének simítani. "Semmi nem történt" még véletlenül sem arról van szó,hogy 2 jàtékos miatt volt az az incidens. Az edzőm telefonon beszélt velem. Épületen kívűl történt, a meccs után ezért nekik ehhez semmi közük. Úgysem fogják kidobni a lányt. Én pedig tényleg szeretnék edzeni menni. Csak a barátom kicsit túl aggodalmas.
2017. márc. 16. 14:20
 7/34 A kérdező kommentje:

A pasit sem fogják kidobni! Ez fix!


Vannak baràtnőim, de most,hogy jobb idő van kerékpàrral megyek haza és így nem abba az irányba amerre ők szoktak menni.


Valamint én belekeverni sem szeretnék ebbe senkit. Nem kell védelem. Rendben lesz talàn minden, óvatosabb leszek.


Nem tudom, hogy most àtvennének-e másik csapatba. De nem is akarom igazàból. Nekem ez jó itt.

2017. márc. 16. 14:23
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
A baratod egyaltalan nem tul aggodalmas. A faszi odament hozzatok meg ugyis, hogy latta hogy nem vagy egyedul... Belegondoltal, hogy mit jelent ez? Szerinted egyedul mit muvelt volna veled? Valoszinuleg a szelvedo uvege kozul operaltak volna ki a fejedet, miutan agyonvert. Ez utan hogyan szeretnel jatszani ott? Hozzaersz a kedves barom parjahoz es utana 5-en fognak ott kint varni es remeljuk hogy csak agyonvernek?
2017. márc. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

A barátod nem túl aggodalmas, hanem igaza van.

Az egyesületednek viszont nincs igaza, mert ez sportszerűtlen viselkedés és az atrocitás téged a sportesemény miatt, egy sporttárs hozzátartozójától történt, a helyszín közömbös.

Én is azt mondom, hogy keress másik egyesületet, mert itt ennek nincs vége, ... különösen, hogy következmények nélkül lehet ott ilyesmit tenni!

2017. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

De nem értitek? Örökké nem lehet félni, rettegni. Én is félek, de nekem a kosàr fontos.


A barátomat megértem. Titeket is, igazatok van. De ez jelenleg nekem most nem olyan egyszerű.


Nem félthetne ennyire a barátom sem. Mert akkor abba beleőrűlne egy idő utàn. Szeretném megnyugtatni, de nem megy.


Majd lesz nàlam paprika spray vagy elfutok. Nem tudom. Nem lehet rettegni, nem?

2017. márc. 16. 14:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!