Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bele lehet egy emberbe 2szer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet egy emberbe 2szer szeretni? Akár évek elteltével?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 23:34
 1/8 A kérdező kommentje:
illetve, volt már, hogy egy illetőbe (exetekbe) megint beleszerettetek?
2010. jún. 17. 23:35
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt. A legjobb lett volna összegyúrni a kettőt. De valljuk be, akkor egyiket sem szereted igazán.
2010. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1emberbe 2x

lehet, szerintem sokszor megesik :S mert ha már egyszer szerettél valakit, nehéz közömbösen nézni rá.

2010. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. félreértettem a kérdést, bocsánat.
2010. jún. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bele lehet. Nekem is volt már ilyen. Két hónapig jártunk de alig ismertük egymást ezért vége is lett gyorsan. Eltelt fél év és most újra együtt vagyunk. Sokkal jobban szeretjük egymást mint azelőtt.Úgyhogy hajrá ;):)
2010. jún. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
a válasz számomra egyértelmű : igen !! :D
2010. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az egyiket télleg szereted szerelemmel a másikhoz csak ragaszkodsz. Én is ebbe a cipőbe járok, csak tudnám melyiket szeretem, minden nap a másikat:S
2010. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen,bele lehet...épp mikor elfelejtetem volna újra együtt voltunk,és minden olyan volt mint rég...én azóta is csak őt szeretem de ő már másé=(
2010. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!