Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor mi van? Tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Tetszem neki? Mit tegyek? HÜLYE VÁLASZOKTÓL KÍMÉLJETEK!

Figyelt kérdés

a srác 3 évvel idősebb nálam. mindennap látjuk egymást mert mindketten a szigetre járunk sportolni. mindig rám mosolyog és a csapattársaim szerint méreget. amikor együtt lőttünk mindig passzolt és mosolygott azzal a tündéri mosolyával. ha együtt megyünk a buszon mindig engem néz

1x egymás szemébe néztünk megint csak édesen mosolygott

de nem értem ha tényleg tetszem neki akkor miért nem közeledik én meg nem akarok nyomulni és már úgy érzem eleget tettem azért h észrevegyen


15/L


2010. jún. 18. 00:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Melyik sziget?
2010. jún. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szerinted? :):)
2010. jún. 18. 00:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Margit? Hát van sok... Próbálom belőni. :))
2010. jún. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Majd ha szétteszed neki a lábad akkor észre fog venni.
2010. jún. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bejössz neki ezek szerint.Ha tényleg mindent megtettél,hogy észrevegyen és ő nem közeledik,akkor simán csak egy puhap*csű.
2010. jún. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
oké sőt! lekapom meztelenül a haverjai előtt!
2010. jún. 18. 00:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Te miért nem akarsz nyomulni?

A srác béna, te is béna vagy?Vagy neked nem tetszik?

2010. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

nem nem nagyon szeretem a srácot :)

a nyomulós rész?? háát tudod nem igazán van jó tapasztalatom a nyomulással kapcsolatban de majd beletanulok

2010. jún. 18. 01:03
 9/13 A kérdező kommentje:

jah első kommentátor :)

igen Margitsziget :):):)

2010. jún. 18. 01:05
 10/13 anonim ***** válasza:
mindjárt elalszom
2010. jún. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!